Skocz do zawartości
Nerwica.com

MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Moklar)


mała_ja

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      33
    • Nie
      29
    • Zaszkodził
      16


Rekomendowane odpowiedzi

... ostatnio na forum wyczytałem o nałogowej masturbacji często się masturbuje to powoduje wyrzut dopaminy serotoniny to powoduje anhedonie nie wiem czy to jest prawda co mam zrobić aby zwiększyć dopaminie w mózgu

Musisz pałować się jeszcze częściej.

Więcej pałowania = więcej serotoniny, więcej dopaminy = mniejsza anhedonia = mniejsza depresja = lepsze samopoczucie

 

dokladnie tak :))))) hehe.

grabarz masz pierwszego + u benzusia bo tak to miales same -.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest śmieszne ja mogę się przekręcić od tej fluoksetyny ona prowadzi do śmierci minęło 14 dni poprawy nie ma skutki uboczne nie da się wytrzymać ledwością wytrzymuje mam ochotę się poddać więc żegnajcie droższy przyjaciele nie chce cierpieć już

mam dopiero 29 lat musze umrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.

 

Dziś byłem u psychiatrii mówiłem o moich objawach ona powiedziała seronil jest słabym lekiem na poprawić nastrój nie dostałem innego leku ja męczę się na tym leku prowadzi mnie do samobójstwa minęło 15 dni skutki uboczne są mocne co mam robić odstawić ten lek wtedy lepiej się poczuje uciekam do innej lekarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.

 

Dziś byłem u psychiatrii mówiłem o moich objawach ona powiedziała seronil jest słabym lekiem na poprawić nastrój nie dostałem innego leku ja męczę się na tym leku prowadzi mnie do samobójstwa minęło 15 dni skutki uboczne są mocne co mam robić odstawić ten lek wtedy lepiej się poczuje uciekam do innej lekarki

 

seronil akurat na nastrój jest zajebistym lekiem ale dostałem po nim PSSD trwające rok po odstawieniu. moklo brałem 0 skutków ubocznych , 0 reakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mam nadzieje że to tylko ukryte zachcianki i emocje. Może w takim razie zgłoś się na SOR. Niestety w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Choć tam też mogą nie potraktować tego poważnie, jak tylko wspomnisz o myślach "S" będą musieli. Zaczną Ci czerwony dywan pod nogami wykładać.

 

Dziś byłem u psychiatrii mówiłem o moich objawach ona powiedziała seronil jest słabym lekiem na poprawić nastrój nie dostałem innego leku ja męczę się na tym leku prowadzi mnie do samobójstwa minęło 15 dni skutki uboczne są mocne co mam robić odstawić ten lek wtedy lepiej się poczuje uciekam do innej lekarki

 

seronil akurat na nastrój jest zajebistym lekiem ale dostałem po nim PSSD trwające rok po odstawieniu. moklo brałem 0 skutków ubocznych , 0 reakcji

 

Co mam robić ten seronil mnie wykańcza niszczą hamulce jakby człowiek stał przed przepaścią miałby skoczyć skutki uboczne nie chcą opuścić mnie lekarze nie przepisują mao-B ani tlpd dlaczego taki anafranil jest lepszy od fluoksetyny odstawienie fluo spowoduje nawrót choroby czy mój stan się polepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam robić ten seronil mnie wykańcza niszczą hamulce jakby człowiek stał przed przepaścią miałby skoczyć skutki uboczne nie chcą opuścić mnie lekarze nie przepisują mao-B ani tlpd dlaczego taki anafranil jest lepszy od fluoksetyny odstawienie fluo spowoduje nawrót choroby czy mój stan się polepszy?

Nie słuchaj powyższych rad. 14 dni to nawet nie połowa czasu potrzebna do pełnego zadziałania fluoksetyny. Wchodzenie na SSRI bywa bardzo trudne, ale istnieje szansa, że za ok. 2 tyg. możesz odczuć pozytywne działanie leku. Żaden lek przeciwdepresyjny nie działa od razu. Jeśli występuje lęk (GAD, PD) poproś o benzodziazepiny (alprazolam lub lorazepam), ewentualnie opipramol, działa uspokajająco i sedatywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj moich rad. Grabarz ma rację! Cierp! Idiociej i bądź wypraną szmatą, aż w końcu po magicznym czasie ponad 2-tygodni naglę będzie BUM! i będziesz zdrowy! Piękny, czysty umysł. Będziesz ideałem, chodzącą maszynką. Czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzony! Jak Jezus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj moich rad. Grabarz ma rację! Cierp! Idiociej i bądź wypraną szmatą, aż w końcu po magicznym czasie ponad 2-tygodni naglę będzie BUM! i będziesz zdrowy! Piękny, czysty umysł. Będziesz ideałem, chodzącą maszynką. Czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzony! Jak Jezus!

Skoro ernest00 fluoksetyna nie pomogła na zaburzenia osobowości, to na 100% nie pomoże edi2933 na depresję, skoro benzowiec84 miał po niej PSSD, to na 100% edi2933 również bedzie je miał, przez rok :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy fluo nie brałem. Dla mnie to lek "prozaiczny". W dosłownym znaczeniu tego słowa. A edi2933 z tego co wiem bierze sertralinę i od tego ma uboki. Ja o fluo się wiem tylko tyle co Prozac taki popularny. Ale nic poza tym, że ludzie się po nim zabijali bo była na to wielka moda, zapoczątkował erę SSRI. Ta firma co go w USA prodoukowała miliony do kieszeni pochowała. Tyle wiem.

A sertra to gówno. Człowiek się z tym będzie męczył a jaki jest procent szans że będzie lepiej? A nie gorzej? Skoro jest 50/50 to może akurat edi2933 będzie w tej gorszej grupie i mu się po tym leku pop*&^doli. I wyląduje w psychiatryku. Nie życzę, ale ten lek potrafi zgotować piekło. A później jeszcze zostawić popioły.

Ale nie, skoro Grabarz666 mówi że będzie lepiej to na 100% będzie lepiej. Czekaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj moich rad. Grabarz ma rację! Cierp! Idiociej i bądź wypraną szmatą, aż w końcu po magicznym czasie ponad 2-tygodni naglę będzie BUM! i będziesz zdrowy! Piękny, czysty umysł. Będziesz ideałem, chodzącą maszynką. Czekaj cierpliwie a zostaniesz nagrodzony! Jak Jezus!

Skoro ernest00 fluoksetyna nie pomogła na zaburzenia osobowości, to na 100% nie pomoże edi2933 na depresję, skoro benzowiec84 miał po niej PSSD, to na 100% edi2933 również bedzie je miał, przez rok :lol:

 

 

nie rozumiem grabarz , ale fakt miałem przez rok dysfunckje za 3 razem brania fluo , po odstawieniu przez rok nie moglem nawet se normalnie zwalic , a tak po za tym to nie najgorszy lek , jak go bralem w 2013 roku to wyciagnal mnie z dolka w 30 dni , poprawil koncentracje,jasnosc umyslu i takie tam , ale potem juz tak nie bylo , byla tylko delikatna poprawa nastroju i pewnosci siebie , nie to co za 1 razem . teraz jem anafranil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita ponownie w środę będzie mijać 4 tygodnie powróciła mi nerwica natręctw typu mógłbym krzywdzić swojego psa jakiś sposób to są okropnie myśli ten seronil nie pomaga mi na to a na depresje efekty są mizernie radość życia nie odzyskałem nawet na koncert nie mogę pojechać bo się boje zniechęcenie do życia jest duża czemu lekarze nie przepisują Anafranilu już tylko leki ssri na siłownie i fitness nie mam sił nie wiem czy mi pomoże ta siłownia leczeniu depresji jestem takim stanie chyba pójdę na elektrowstrząsy boję się takiej terapii mogę umrzeć co mam robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile wytrzymam jeszcze mam myśli nadchodzi koniec zaniedługo umrę wszystko mi jedno teraz jest mi cały świat jest dla mnie nieważny jakbym śmierci bym się nie bał czuje to kwestia dni jest jak puszczą mi hamulce nie będę czuł co robię i zrobię głupotę

 

-- 15 cze 2017, 15:48 --

 

Czemu tu tak cicho czy seronil zwiększa dopaminie w móżgu

 

-- 23 cze 2017, 20:34 --

 

Nic mi nie pomaga miał mi pomóc seronil ale efekty są marne nie mam sił już czekać jaka tabletka na mnie zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo na początku czacha boli, przez tydzień na ibupromie jechałem bo nie dawałem rady. No i wszystko swędzi ale po 2 tygodniach to przechodzi chociaż swędziawki mam do tej pory. To moje drugie podejście do moklo, za pierwszym razem działał szybko już po 2 tygodniach byłem happy teraz chyba już powoli przestaje działać bo już mnie tak nie pobudza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście racje co do seronilu nie pomógł mi przestałem łykać dwa tygodnie temu lek na początku było fajnie teraz jest źle mam ból psychogenny który mnie wykańcza znęchecia do wszystkiego nie mam sił do robienie wszystkiego sensu życia też nie mam czy anafranil lub amitryplina pomaga na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc (pisząc) w.w linkach nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Grabarz666 czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Fluoksetyne i Fluwoksamine brałam oddzielnie i bez Moklobemidu. Źle wspominam oba leki. Interesuje mnie aktualnie Escitalopram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wiec skoro każdego leku z grupy SSRI nie wolno łączyć z MAOi bo tak jest napisane na ulotkach to czemu od tej reguły istnieją w.w wyjątki tj. Fluwoksamina i Fluoksetyna? Dlaczego testowano łączenie Moklb. i Fluwoksaminy i nie wywoływało to ekstremalnych skutków ubocznych jak zespół serotoinowy? W takim razie jaki antydepresant można łączyć z Moklb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. ;) ja biorę Mobemid juz półtora roku.

Na depresję bardzo mi pomogł. Smiało mogę powiewdziec, ze wyleczona na 100% :)

natomiast nerwica nadal jest. Lęki troszke ustąpiły i objawy somatyczne też ale bywa tak ze chce iść do sklepu..jedna część mnie się BOI a jednak ide. Przełamuje sie :) :mrgreen:

pomogl komus ten lek w znacznym stopniu na nerwicę Lękową??c :?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×