Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje problemy - chce mnie usunąć z domu


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Ja juz nie moge. Nie moge nazwać matki matką. Ona wie ,że cierpie na nerwice natrectw. CO jakis czas wybuchne awanturą, oczywiscie jednak nie jest to czeste. Nie pije alkoholu od 2 lat. Jestem trzezwy. Staram sie. CHodze na terapie.

Po dzisiejszej kłótni o moje pewne natrectwa, chciałem sie pogodzić a ta mnie chce wywalić z domu po prostu od jutra. Nie wiem co mam robic.

Nie mam pracy, ona wie o tym. Mam nerwice , ciezko sie czuje. Przepraszalem ja , tlumaczylem sie. Przeciez chodze od rozdawać ulotki. Grosz zarobie. No ale to jeszcze nie stała praca.

A matka mnie traktuje gorzej niż ojca, który kiedys pił i wybaczała mu , bo co 2 tygodnie chlał , wyzywał ją ale mu wybaczała. A w stosunku do mnie?

Wywala mnie z powodu awantury, które i tak sa rzadko. W dodatku przestałem pić i nie pije od 2 lat. Mam nerwice i równiez chodze na terapie pogłebioną. A ona? Potraktowała mnie jak psa , mimo ze sie staram i czasem wybuchne. A tak jak napisalem wczesniej ojciec , który kiedys non stop chlał, wybaczała mu zawsze;/

 

Zadzwoniła dzisiaj po swojego brata i przy nim mialem pokoju do wynajecia szukac i juz dzwonic. A przeciez nie mam pieniedzy, mam nerwice , fatalnie sie czuje, jeszcze do ludzi z tym;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sew333, niestety na nerwice renty nie ma. Jezeli jestes zameldowany w mieszkaniu, to nie moze Ciebie wyrzucic na bruk. A po drugie, ok super ze chodzisz na terapie ze nie pijesz, ale czas szukac pracy. Stalej pracy. Tak bedziesz niezalezny od matki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×