Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

leaslie, hehe no ale ja też kurcze jak dziś wyszłam z tego egzaminu to byłam załamana, nadal jestem. mój rocznik to zawsze ma jakieś porąbane egzaminy - zawsze coś nowego, zawsze byłam królikiem doświadczalnym i voila - teraz również: miało być 'A' , a było 'B'. Czyli zupełnie inna foma egzaminu niż w informatorze. :lol: Super. W sumie to był taki sam jak rok temu, z tymże skrócili nam czas o 2h. :great::roll:

 

nie umiem o tym nie pisać, bo się tym przejmuję. poczekaj z dwa dni, to ochłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, żartowałam oczywiście z tym niepisaniem ;)

rozumiem Cię, bo ja w przyszłym tygodniu pewnie tak samo będę przeżywać mój 7-godzinny egzamin praktyczny :roll:

 

Trzymam kciuki za pozytywny wynik Twojego egzaminu :!: tak w ogóle kiedy będziesz znała wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, to długo Was tam trzymają w niepewności co do wyników :shock:

ja wyniki dostaję na następny dzień. :P

 

no tylko w moim akurat przypadku ja obawiam się czegoś innego niż tego, że nie zdam z powodu braku wiedzy, czy tam jeśli chodzi część praktyczną, że stworze u kogoś sytuację zagrożenia zdrowia lub życia w czasie egzaminu (bo tylko w takim przypadku mogą mnie oblać)...ale to skomplikowana historia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, no mam taką nadzieję ;)

najgorsze jest to, że ja tego nie jestem niestety w stanie w żaden sposób przewidzieć, bo zawsze wygląda to tak, że idę, jest dobrze, nagle bach - leżę :?

a gdyby były jakieś objawy zwiastujące zawsze mogłabym się schować na tą chwilę, chociażby do toalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×