Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

leaslie, jaka sprawa ?

 

z moimi studiami i praktykami...

mam zakaz wstępu na praktyki i zajęcia dopóki nie wyjaśni się do końca co jest przyczyną moich dolegliwości.

czyli czeka mnie ok 2 tyg, jak nie dłużej siedzenia bezczynnie w domu :-|

a jeszcze szkoła by chciała, żebym poszła na 3 miesięczny urlop zdrowotny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzył mnie, a raczej doprowadził do frustracji mój ojciec, po prostu aż na zajęciach w szkole trudno mi było powstrzymać płacz.

prócz tego wkurzyło mnie to, że potem, po moim powrocie, udawał, jakby nic się nie stało... :shock:

wrrrr ...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, miejmy nadzieję, że to naciągnięte mięśnie, ścięgna...bo to też może sprawiać ból przeokropny, ale

łatwiej się leczy. Kręgosłup - wiadomo :!: Pozostaje czekać na opinię lekarza. Rozumiem, że nadal masz problemy z poruszaniem się, przemieszczaniem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarze ignoranci :roll: sprawdzilam dzis na necie leki ktore dostalam wczoraj ..w sensie ulotki /dzialania/dawkowania. I co widze... w jednym z nich przeciwskazania "bezwzglednie nie stosowac w aktywnych lub zaleczonych chorobach wrzodowych" :evil: Dopiero co sobie zaleczylam i ostatnim lekiem jaii mialam wpisany w karte ktora przeciez lekarz ogladal zanim zaczal mi wypisaywac recepte byl lek na wrzody :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×