Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

O to rzeczywiście dzieciak z Ciebie. Ja mam 21 lat i rozmawiając z wyżej wspomnianym optym nie dostrzegłam zadnej przepaści mentalnej pomiędzy nami;)A tak serio to przedzial wiekowy o ile dobrze sie orientuje to 21-35,więc roznica jest niewielka.Wszyscy jestesmy w kwiecie wieku;DTakże zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi doskwiera mniej więcej depresja ogólnie jestem małomówny i spokojny niestety leków nie mogę przyjmować wiec jakoś radzę sobie jak mogę choć czytałem że leki tylko zagłuszają rzeczywistość więc to nie jest wyjście dla mnie toż nie żałuje

bardzo z tym walczę oj bardzo i już sam zaczynam się sobie dziwić że mam aż tyle siły

chciałbym się spotkać tak zwyczajnie pogadać posłuchać to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo kameralnie,zważywszy na to że było to spotkanie 2-osobowe;D a więcej niech

Ci opty napisze ja nie mam weny dzisiaj.

A może mi jakiś dobry człowiek powiedzieć co jest warte zobaczenia w łodzi?znajomi przyjezdzają na weekend a ja nie mam pojęcia gdzie ich zabrać.

no i może ktoś ma ochotę sie spotkac w niedziele?tylko tak wczesniej jakoś koło 16.Tylko nie piszcie ze może tak a może nie-tylko powazne propozycje;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie mam zielonego pojęcia co można zobaczyć w Łodzi gdyż sam mieszkam tu od niedawna no i już miałem ten sam problem :/ gdzie iść z kimś co pokazać

koleżankę na pietrynę zabrałem wstyd mi było gdy prawie oberwała kawałkiem tynku no do manu to bez przesady ona z wawy centra sobie poogląda jak zechce sama więc kilka pubów i do domu niestety :(

zoo i wesołe miasteczko zabija nie radzę iść z kimś

mi niedziela pasuje ale najszybciej o 17 niestety :(

zawsze mogę dotrzeć na gotowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwiedzania Łodzi - zależy od zainteresowań danej osoby... Niektórzy będą zadowoleni z palmiarni, a inni z zakupów w manufakturze czy z przechadzki po Gdańskiej i innych ulicach centrum (wiele ciekawych kamienic). Poza tym fabryki, wille, żydowski cmentarz, Bałuty... no i Piotrkowska, rzecz jasna:). Gdzieś w internecie na pewno piszą coś o ciekawych miejscach w Łodzi, można i tym się posłużyć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja mam takie problemy, ale od paru dni nie mogę się dostać na forum, być może to w związku ze zmianą serwera..... No w każdym razie Victorek chciałam się Ciebie zapytać o dr.Tadeusza Stelmaszczyka. Słyszałam, że to najlepszy psychiatra w Łodzi, oprócz sporej wiedzy i doświadczenia, podobno bardzo się angażuje w każdy przypadek, ale gdzieś natknęłam się na Twoją wypowiedź, że Tobie jednak nie pomógł? Czy to oznacza, że dr.Stelmaszczyk spacjalizuje się w określonych ,,problemach" i może się okazać, że jak pójdę do niego, to stwierdzi, że jednak mojego przypadku ,,nie weźmie"? Moja krucha psychika :-) może tego nie przetrzymać. W końcu ile razy można zmieniać lekarza, ostatecznie przestajesz wierzyć, że którykolwiek jest Ci w stanie pomóc....

Opty wyznaczyłeś spotkanie dla biednych nerwicowców, cierpiących na fobię społeczną, ludzi z depresją, ludzi z zaburzeniami adaptacyjnymi w Manufakturze, w niedzielny wieczór???? :-):-) To chyba cud, że w ogóle ktoś przyszedł :-):-) Ale to namacalny dowód, że Ty już cały ten ,,shit" masz za sobą i myślisz jak normalny człowiek, który chce przed poniedziałkiem jakoś się zrelaksować i nawet Manufaktura mu nie straszna :-) Dobrze wiedzieć, że z tego jednak można wyjść.....

Chyba ,,panwczapce" napisał, że ZOO i Lunapark są fatalnymi miejscami w Łodzi. Myślę, że sentyment do tych miejsc przychodzi z czasem :-) Spędzałam tam kiedyś każde wagary, a jeszcze w czasach, kiedy żył nasz kochany, świętej pamięci hipcio, to byłam świadkiem, jak kiedyś odwrócił się pupą do publiczności zgromadzonej tłumnie przy barierce i ochlapał wszystkich jakąś zielonkawo- brązową mazią spod ogona :-):-) Z kolei co do Lunaparku, to poszłam tam kiedyś tuż przed zamknięciem. Wszyscy chyba wiedzą, że pracownicy Lunaparku ,,za kołnierz nie wylewają" w czasie pracy :-) I taki pijany pan mnie wsadził na karuzelę-parasolki i....sobie poszedł w świat. Kręciłam się chyba z 30- 40 minut. To są wspomnienia... I jak tu nie kochać takich miejsc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chopy przed Promod chcecie się spotkać :P

 

niedziela o 17.00? czy jakieś kobiety też będą :) po ostatnim spotkaniu nie ma co sobie za dużo obiecywać, bo większość z Was się nie wstawiła. Do manu tam na górę, do placu zabaw dla dzieci ?

 

Ps. Pan w czapce a kapelusiki tez nosisz? :P

Pozdro lodzianie :}

 

Po edycji spóźniłam się na niedziele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yennefer, moje wagary tez kończyły sie często w ZOO i lunaparku :) Ach te wspomnienia...:)

A tak to może popełniłem błąd dzieląc sie niepotrzebnie na forum swoim poglądem na temat dr. Stelmaszczyka. Bowiem wyleczenie z nerwicy zależy w dużym stopniu od człowieka, w poczatkach Dr ten zrobił na mnie dobre wrażenie, ale z czasem kiedy nerwica bardzo mi sie pogłębiła, przyszła derealizcja 24 h na dobe, i niestety na to Dr Stelmaszczyk niewiele mógł poradzić, mam po prostu mieszane uczucia dlaczego nigdy nie zaproponował terapii, nie wysłał mnie gdzieś na ta terapie, otrzymywałem tylko receptę. W domu prywatnie przyjął mnie tylko raz a za kolejnym razem już chciał tylko w poradni i tam znow recepta i dobre słowo. Znalazłem inną Panią Doktor i naprawde zaczeło się coś dziać, w sensie terapie miałem załatwioną państwowo itp. Ale to tylko moje zdanie, na pewno prawda jest to że Dr Stelmaszczyk wczuwa sie w to co mówisz, w twoje problemy, potrafi uspokoić i sam znam dwie osoby które leczą sie u niego od paru lat z dobrym wynikiem. Tak więc może warto spróbować, pamiętaj zeby przede wszystkim się negatywnie nie nastawiać od poczatku :) Dr ten ma więcej opini pozytywnych niz nie więc coś to oznacza :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie na dupsku i picie piwa :) Przy manu pod arkadami jest takie miejsce i rzutki też są, jakby ktoś chciał :} Albo Szafa na Rewolucji 1910 klub muzyczny, tematyczny, szczerze to jeszcze tam nie byłam, ale słyszałam dużo pozytywnych opini, co szkodzi pozwiedzać kluby i trochę się zabawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×