Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że najlepszą rozrywką dla Nas nerwicowców, byłaby gra w Paintball :-) :-) Można się pozbyć wszystkich negatywnych emocji i Belt by się już nie musiała ciąć, bo by się dostatecznie wyszalała :-) Słyszałam, że jest jakiś klub koło Manufaktury, który organizuje paintball w podziemnych schronach i starych fabrykach, ale trzeba zebrać większą grupę. Ale to tylko taka luźna propozycja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ten weekend jest Święto Zmarłych, i nawet jeśli ktoś nie lubi tego święta (jak np.ja), to pewnie każdy ma jakieś tam zobowiązania.... Panie w czapce (żeńska wersja: baba w chustce na głowie? :-):-) grałeś w paintaball'a indywidualnie, czy w jakimś klubie w Łodzi (których, jak widzę w necie, jest całkiem sporo, więc mamy duży wybór)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak, że nawet w Paintball'u widać nasze lęki. Ty Belt boisz się, nie wiem, że znowu zaczniesz się krzwdzić (nawet jeśli to są kulki z farbą), a ja, że od razu ktoś mnie ,,zastrzeli" (najgorzej, jako pierwszą) i znów będę uważać, że jestem do niczego i nie spełniam swoich oczekiwań. Ale zawsze możemy się tak umówić, że wszyscy będą strzelać do Ciebie, więc szybko będziesz miała wszystko z głowy :-), a Yennefer będzie poza ,,obstrzałem" hehehe :-):-) Pozdrawiam w ten piekielnie zimny wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Czy może jest jakaś osoba która chodzi gdzieś na terapię grupową albo zna ośrodki w których się takie coś odbywa? Chodzi mi o Łódź... Wszytkim dziekuję z góry za odpowiedź i za radę:) pozdrawiam was

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 jest koncert w zgierzu w agrafce ? jest ktoś chętny ?

warto :D

 

[Dodane po edycji:]

 

To coś takiego będzie grało obadałem muzyka lightowa i przyjemna pani ma bardzo ładny głos :D

http://www.myspace.com/brachaczekifochmann

 

piękna jesień mroźno ale nie pada

jeśli to nie pasuje to czekam na propozycje może ktoś ma ochotę na coś innego lub woli spotkania w samej łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie się odbyło :) wcale nie tak kameralnie już bo razem była nas czwórka co bardzo mnie cieszy

grupa ewoluuje 8)

byliśmy w lizardzie fajny pub

ogólnie było bardzo pozytywnie i jestem zadowolony

czekam na więcej takich wypadów

zarysował się plan kolejnego we wtorek dołączajcie ludziska nie gryziemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×