[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Gdańsk]

przez floris_1 25 maja 2013, 16:34
lecter1 napisał(a):JA chodzę na hallera, terapeutka mi się bardzo podoba i jej ufam a przynajmniej staram się jej ufać a do psychiatry też tak ale chyba bardziej dla terapeutki niż dla siebie...

ok, a jak się nazywa terapeutka i w jakim podejściu pracuje??
floris_1

[Gdańsk]

przez bedzielepiej 08 wrz 2013, 18:11
Chodzi mi o terapię dla osób z depresją i innymi zaburzeniami, aktualnie uczących się. Czy ktoś uczestniczył w takiej terapii i mógłby mi podać namiary? Nie znam miasta i próbuję zasięgnąć informacji wszędzie. Czy jest w ogóle możliwość takiej terapii?

[Gdańsk]

przez fanka 18 wrz 2013, 14:45
a ja polecam pania Justyne Raupuk z Gdanksa. Bardzo dobry psycholog. 5 miesiecy terapii i po problemie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Gdańsk]

przez Candy14 18 wrz 2013, 15:15
fanka, no raczej..placa ci za to polecanie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

[Gdańsk]

przez Pieprz 18 wrz 2013, 15:43
albo to jest ta justynka cała
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Gdzie na diagnozę i terapię ? Gdańsk.

przez Schwarzi 05 paź 2013, 17:31
Założyłam osobny wątek chociaż wiem,że jest już taki,w którym są podawane oferty psychologów/psychiatrów w Gdańsku. Wolałam jednak uzyskać dokładną odpowiedź, bo na lekarzach się nie znam i nie bardzo wiem co i jak.
Jestem już w Gdańsku i mam zamiar zapisać się na terapię. Ale najpierw muszę.. znaleźć terapeutę XD
Moje pytanie brzmi: Gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku,bo jestem tu od niedawna i nie znam Gdyni ani Sopotu) mogę udać się po :
- diagnozę
- na terapie

Oba warianty są ważne, ponieważ z doświadczenia wiem,że bez diagnozy terapeuta raczej nic nie zdziała. A po diagnozę sama nie wiem,gdzie mam się udać i do kogo.
Dlatego byłabym wdzięczna,gdyby ktoś udzielił mi odpowiedzi na te pytania.
Aha, dobrze gdyby zarówno diagnostyka jak i terapia były w ramach NFZ, bo jak wiadomo-studentom się zazwyczaj nie przelewa i ja też nie jestem wyjątkiem od tej reguły.
Z góry dzięki za pomoc :)

[Gdańsk]

przez Candy14 16 paź 2013, 00:22
margha, 4 posty i 4 ze spamem.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

[Gdańsk]

przez mess 02 gru 2013, 21:38
Hej, potrzebuję pomocy w takiej kwestii: zaczęłam dopiero chodzić na psychoterapię i kompletnie nie wiem, jak to powinno wyglądać. Czy zawsze tak jest, że płaci się za spotkania tak jakby "z góry"? Nawet jak mnie nie będzie na jakimś spotkaniu to i tak będę musiała za nie zapłacić, bo Pani mówi, że to jest czas przeznaczony dla mnie i to po to, by zachować pewną ciągłość. Nie bardzo wiem, czy tak powinno być i czy u każdego psychoterapeuty tak jest. Problem polega na tym, że ja nie jestem z Gdańska -tylko tu studiuję- i będą okresy (święta, ferie, itp) kiedy mnie po prostu nie będzie w Gdańsku i technicznie moja obecność na terapii jest niemożliwa. Widzę również parę wpisów dotyczących psychoterapeuty na hallera- mam wobec tego pytanie o kwotę jaką bierze za terapię.

[Gdańsk]

przez ewela_6 12 sty 2014, 22:22
Cześć,
mam pytanko do osób, które leczą się w Gdańsku lub 3mieście. Jakiego psychiatrę polecacie? Chodzi mi o dopasowanie leków przy depresji. Czy był ktoś z Was na oddziale dziennym na terenie 3miasta?
Pozdrawiam

[Gdańsk]

przez amelia83 12 sty 2014, 22:49
ewela_6, ja polecam doktor Annę Wojtas, chodze do niej kilka lat jest psychiatra i psychoterapeutką lekarz z powołaniem, tu jej stronka i namiary http://annawojtas.iq.pl/
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

[Gdańsk]

przez ewela_6 12 sty 2014, 23:05
Dzięki amelia83, jak długo czeka się na wizytę? I ile kosztuje wizyta?

[Gdańsk]

przez apacz92 18 sty 2014, 16:20
Witam, czy na terenie Gdanska ewentualnie calego trojmasta istenie jakas grupa wsparcia/terapeutyczna jesli chodzi o nerwice? Jestem po leczeniu u psychiatry, ktore nic mi nie dalo i chcialbym sprobwac teraz czegos takiego. Z gory dziekuje za kazda informacje. Pozdrawiam

[Gdańsk]

przez amelia83 18 sty 2014, 16:27
ewela_6, państwowo do niej chodze to 3 miesiące a prywatnie pewnie szybko państwowo w gdyni w czwartki na traugutta
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

[Gdańsk]

przez apacz92 04 lut 2014, 19:04
Czy ktoś wie ile za wiztyte bierze profesor Maslowski, jest to pierwsza wizyta. Z gory dzieki za odpowiedz

-- 11 lut 2014, 22:14 --

Witam ponownie, bylem u profesora Maslowskiego i strasznie sie zawiodlem... powiedzial ze cierpie na ciezka nerwice i chcial dac trzy rodzaje tabletek, mowilem mu ze chce polaczyc psychoterapie i farmakoterapie, przy jak najmniejszej liczbie lekow, a on dalej swoje ze to czaslochlonne, ze nie ma sie co bac lekow i generalnie byl za psychoterapia, ale jak sam sie tego zaczalem wrecz domagac.. rezygnuje z jego pomocy definitywnie, czekam na spotkanie z dr Wojtas, ktora juzmprzez telefon porozmawiala ze mna ok. 10 minut, jestem pelen nadziei i optymizmu przed naszym pierwszym spotkaniem:)

Sortuj wg