Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich bardzo serdecznie


Marionetka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na zakręcie życia, do tej pory zawsze ktoś decydował za mnie co i jak mam robić, jak żyć, dziś mam 36 lat, dwoje dzieci, jedno jąkające się, drugie chore na cukrzyce a ja postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i odbudować swoje życie, niebawem składam pozew rozwodowy i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Trwając dalej w tym "chorym związku" skończyłabym w psychiatryku, powiedziałam dość!!! Zaczyna Nowe Życie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie włączę sie do forum ;) tematy nerwicy lękowej, depresji, choroby somatycznej nie są mi obce, gdyż przeżyłam to na własnej skórze, co prawda dziś stoję u progu Nowego Życia, ale zdarzają się chwile zwątpienia, jednak nauczyłam się z nimi sobie radzić, chętnie podzielę się doświadczeniami. Będąc jeszcze nastolatką chciałam popełnić samobójstwo, coś mnie powstrzymało, wię problemy nie są mi znane od dzisiaj, lecz borykałam się z nimi od lat, dziś uważam się za wyleczoną, ale większość zawdzięczam samodyscyplinie i saokształceniu. Uważam, że w pewnych momentach psychiatra jest potrzebny, ale faszerowanie się lekami tylko na jakiś czas uśmierza ból a nie rozwiązuje problemu, niejednokrotnie farmakologia musi iść w parze z psychoterapią, choć i tak najwięcej zależy od nas samych. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia !!! Nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko znalesć drogę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×