[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez sisi1234 14 sty 2007, 12:28
Runa brawo, az mi sie lezki zakrecily.nie znamy sie,ale jestem dumna z kolezanki z forum.nic mi nie mowi AM,gdzie dokladnie to jest?? daj wiecej informacji, pozdrawiam

przez runa 14 sty 2007, 13:11
Cześć Sisi

Dzięki za miłe słowa. :)
AM to Akademia Medyczna w Gdańsku
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

przez sisi1234 14 sty 2007, 13:22
oby zatem uslyszal to ktos z naszej warszawskiej akademii medycznej i pomyslal o czyms takim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Panowie doktorzy!! nasza choroba to choroba tego wieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna19 18 sty 2007, 16:31
Witam
Moglby ktos udzielic mi informacji jak o jest z Akademia Medyczna? Byly tu jakies wzmianki ale w koncu nie dowiedzialam sie czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego i ile sie czeka na wizyte?zastanawiam sie czy ma sens wizyta co dwa-trzy tygodnie...tak dlugo to nie wiem czy w moim stanie wytrzymam...nadmieniam ze mam Depresje i NN...a z pieniazkami troche krucho...chyba ze mialby ktos informacje o jakis grupach wsparcia na terenie trojmiasta ogolnie mi chodzi o cos bezplatnego...Dziekuje z gory ps wiem mam wymagania :P w naszym kraju nie ma szansy zebym czekala krotko i jeszcze zeby bylo free :/

Landowski ?

przez Jara79 05 mar 2007, 15:00
Leczę sie od miesiąca u prof Landowskiego i zauważyłem lekką poprawę (zmiejszona ilość lęków) natomiast dystymia (rodzaj depresji) nie minoł. Co o nim sądzicie i jeśli się u niego leczycie to kiedy poczuliście wyraźną poprawę nastroju (dojście do "normalności")?

Trójmiasto

przez motyl 23 mar 2007, 13:53
czy mzoecie mi polecic dobrego psychoterapeute z trojmiasta?

przez DarkAngel 26 mar 2007, 20:41
A dlaczego to nie jest w "ofertach"???
Obrazek
ExModerator

tez tam bylam......

przez Ewa-LIM 19 kwi 2007, 23:55
ja tez bylam 3 miesiace na oddziale otwartym Akademii Medycznej w Gdansku- rzeczywiscie mi pomogli. zachecam kazdego zeby udal sie tam jesli ma problemy- dobrzy lekarze i psycholodzy i rzeczywiscie interesuja sie i chca pomoc...
wciaz...

przez ewelin 22 kwi 2007, 00:12
i ja tam się można dostać?
ja tam dzwoniłam i babk mi powiedziała,że coś tam nie przyjmują ludzi z zewnątrz, muszę mieć jakieś skierowanie czy co? za to się płaci? ile tam czasu trzeba byc?
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

dr Wiglusz

przez Ewa-LIM 24 kwi 2007, 10:50
spotkalam sie z nim w czasie terapii w AM, naprawde zaangazowany i slyszalam o nim dobre opinie od innych pacjentow. Niestety nie moglam spotykac sie z nim pozniej bo mieszkam troche za daleko, ale gybym byla na miejscu to nie zastanawialabym sie.
WIem ze wybor odpowiedniego psychiatry/psychoterapeuty jest trudny bo trzeba takiej osobie zaufac a czasami niektorzy nas blokuja- ja tak mam.
A jesli chodzi o psychologow to wiem ze w AM pracuje dwojka psychologow i przyjmuja prywatnie- i ze sa naprawde dobrzy. niestety nie pamietam jak sie nazywaja ale jesli ktos bylby zainteresowany to moge poszukac...
wciaz...

musi byc skierowanie od psychiatry prowadzacego

przez Ewa-LIM 30 kwi 2007, 00:30
potrzebne jest skierownie od lekarza prowadzacego, potem trzeba sie udac na oddzial i zapisac sie w kolejke- trzeba poczekac- rok temu chyba ok. 3 m-cy- zalezy od ilosci chetnych i od tego ile miejsc sie zwalnia. Jesli ktos zostaje przyjety na oddzial oznacza ze jest przyjety na 12 tyg- tyle trwa terapia, dlatego kierownictwo oddzialu wie mniej wiecej kiedy bedzie mozna dana osobe przyjac- ale czasami zdarza sie ze w czasie trwania terapii pacjenci sie wykruszaja- bo cos im nie odpowiada na oddziale i wowczas kolejka idzie szybciej. jesli ktos chce pogadac moze pisac na gg 5650037

Aha. Oddzial miesci sie na ul. Debinki 6 (adres taki jak dla calej AM) ale wejscie jest od ul Smoluchowskiego. Ordynatorem oddzialu dziennego jest dr PIotr Pankiewicz
wciaz...

przez joorgen 04 cze 2007, 10:42
osobiście polecam panią Dorotę z Gdańska (www.psychodynamiczna.net). moim zdaniem fachowo i nie zdziera z klientów.

przez sylutek 06 cze 2007, 13:26
Bardzo was prosze o informacje o dobrym lekarzu psychiatrze z 3miasta.Za miesiac przyjezdzam do kraju na urlop jestem w duzym dolku a nerwica nie daje mi w miare nomalnie funkjonowac,do tej pory leczylam sie u dr. Stojka ale niestety zmarl.Poniewaz pracuje za granica nie wiem jacy lekarze sa dobrzy nie jestem na biezaco.Tutaj mam swoja psychiatre ale w leczeniu jest najwazniejszy dobry kontakt z lekarzem a jak to osiagnac jak mowi sie przez tlumacza.Narazie jestem na efektinie ale ten lek na mnie nie dziala,naprawde potrzebuje pomocy.BLAGAM DAJCIE MI NAMIARY NA DOBREGO PSYCHIATRE. :szukam:

Sortuj wg