jestem nowa i nie wiem czy dobrze trafiłam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

jestem nowa i nie wiem czy dobrze trafiłam

przez patrycjaaaa 07 cze 2007, 17:01
Witam,jestem Pati i mam 18 lat...Pewnie pomyslicie taka młoda i juz ma problemy....nie wiem czy dobrze do Was trafiłam bo jestem tutaj pierwszy raz na tej stronie.Chciałabym aby ktos w koncu mi powiedział co mi jest bo ja juz sama nad soba nie nadarzam.2 lata temu byłam na badaniach i okazało sie ze mam arytmie serca.Czułam sie jak zawsze nic mi nie dolegało,jednak gdzies od poł roku zaczełam odczuwac pewne dolegliwosci.A mianowicie straszne kołatanie serca....byałm w klinice i nie stwierdzo zadnych zmian.Teraz jest ze mna coraz gorzej bo doszło do tego,ze sie denerwuje jak mam w szkole np. cos przeczytac to nie potrawie z siebie głosu wydobyc,zaczynam sie trząść.Z reguły jestem osobą smiała i lubiana i dlatego nie rozumie cos ie ze mna dzieje.Coraz czesciej odczuwam zawroty głowy tj.np rano jak wstaje z łozka lub kiedy stoje długo w jednym miejscu.Zdecydowąłam sie napisac tego posta poniewaz nie wiem jak juz mam z tym zyc ost tydzien był straszny w nocy sie budziłam i nie potrafiłam złapac powietrza moj oddech nie nadarzał za biciem serca.Czułam zniechecenie do wszystkiego,na nic nie miałam ochoty.Kiedy stoje mam nogi jak z waty.Siedze w ławce i czuje jak cos przygniata mnie do ziemi...Nie wiem co to jest w piatek ide do lekarza.Robiłam badania na obezcnosc tarczycy oraz na brak magnezu,jednak wyszły dobrze...Moze to własnie jest nerwica?Prosze o pomoc....pozdrawiam

przez Mona75 08 cze 2007, 01:44
Witaj Pati, to prawdopodobnie nerwica, ale wybierz się do lekarza po diagnozę

przez Pstryk 08 cze 2007, 11:32
Cześć Patrycjaaaa.
Wiek niestety nie ma nic do znaczenia w przypadku zaburzeń osobowości. Można jedynie pozazdrościć (wieku) :D .
Osobiście też namawiam na wizytę u specjalisty. Będzie Ci łatwiej walczyć z tym, co Cię męczy, gdy będziesz mogła nazwać to po imieniu.
Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez patrycjaaaa 08 cze 2007, 22:38
heloo byłam u lekarza dzisiaj i przepisano mi tabletki z magnezem,nie wiem czemu bo magnez maiąłm dobry ale wole je zazywac.Poprosiłam o skierowanie do dobrej kliniki i zdziwiła mnie pani doktor bo powiedziała z ejezlei wyniki wsyztskie mam dobre to niemusze i ze niby moje przypadłosci to jest normalne...ja sie zastanawiam czy ona jest normalna,bo jezlei co chwile mam ciemno przed oczami to nie ma watpliwosci ze cos mi musi dolegac...pozdrawiam:(

przez Samanta 08 cze 2007, 23:01
Witaj!
Udaj się czym prędzej do specjalisty i łepek do góry!

Sortuj wg