Co by tu....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Co by tu....

przez Arhol 29 mar 2015, 22:29
myślałem że mejnkun
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Co by tu....

przez smoothie 29 mar 2015, 22:39
Witaj Klaudio! :)
Problem z ludźmi w realu jest taki, że większość wydaje się jakby nic nie rozumieli, stoisz gdzieś na uboczu i tylko obserwujesz jak inni żyją po swojemu, a w internecie jest to, że roi się od perełek :) Albo psychopatów, ale na perełkach się skupmy.
Mam nadzieję, że poznasz tu jakieś osoby, które zmienią Twoje postrzeganie rasy ludzkiej hehe :)
"Love is Obsession's best friend"

Co by tu....

przez Evia 30 mar 2015, 20:00
SrebrnaSowa napisał(a):

Chyba chciałabym mieć z kim popisać , czegoś się o sobie dowiedzieć ...
może rozmowa na prawdę jest bardziej uzdrawiająca od terapii i leków.

To zaprzecza Twojej deklaracji dotyczącej tego, że nie lubisz ludzi

Swoją drogą nie wiem ile masz lat ale wydaje mi się, że jesteś jeszcze bardzo młodziutka, więc Twój stan ducha mógłby się wiązać z dojrzewaniem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co by tu....

przez SrebrnaSowa 03 kwi 2015, 09:59
Norweg , tak sądziłam.
Ja mam MCO , miałam dwa, jeden się już tylko ostał.
Myślałam że kot to to czego czarownicy potrzeba myliłam się .
Ale ten Twój czarnulek jest śliczny :)

Sporo tego obejrzałeś Piwniczny , a czy słyszałeś coś o Fate Zero 2 ? Też króciutka seria.
Wiesz , jeśli masz czas, to bardzo polecam Monster'a , super jest. Jeśli lubisz barwne postacie :)

Do wszystkich którzy zauważyli że " chcę mieć z kim popisać a nie lubię ludzi", może trochę sprecyzuje , moje wypowiedzi są trochę chaotyczne, może stąd się nie zrozumieliśmy.
Nie lubię ludzi w realnym świecie, jak to ktoś ładnie napisał , trzymam się na uboczu, obserwuję , czasem staram się wpasować , ale dochodzę do wniosku że nie warto. Może dlatego że zbyt szybko dochodzę do takiego wniosku, zbyt szybko się poddaje.... zbyt często myślę że nie pasuję no.

"Młodziutka " to pojęcie względne.
A dojrzewanie mam już chyba za sobą , zbyt szybko musiałam dojrzeć .
Co nie znaczy że nie ciągną się za mną jeszcze konsekwencje błędów z dojrzewania...
Zresztą to dla mnie głupie słowo " dojrzewanie - dorastanie " .... człowiek całe życie dorasta , do wszystkiego... a później musi dorosnąć do tego dojrzewania.
Takie to koło....
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Co by tu....

przez Arhol 03 kwi 2015, 17:42
SrebrnaSowa, oglądałem f z genialna seria .
Ogólnie +200 serii za sobą mam : D.
Co do nie lubienia ludzi - sam to raczej określam aspołecznością do zbiegowisk,tłumów itd,tudzież niechęcią do spotkań "live" w całkowitej izolatce (zarówno w internetach jak i Realu) jednostek nie znam,choć pewnie się zdarzają. Ale o nich nie słychać : D.

Można nie lubić ludzi,ale nie wyklucza to posiadania znajomych/przyjaciół w ilości niewielkiej : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Co by tu....

przez SrebrnaSowa 04 kwi 2015, 18:32
A Czy tu można popisać sobie na temat jaki się chce ( np. o anime ? ) Czy uznane to jest jako offtop ?
Jakby nie było to dział do przywitania się ^^

Jeszcze nie przestudiowałam dokładnie każdego zakamarka waszego żyjącego "mrowiska " .
( mrowisko - bo jest Was tutaj pokaźna zgraja, i tak jakoś ... trzymacie się razem ) .
INFP-T
4w5

Co by tu....

przez Arhol 04 kwi 2015, 18:54
post1922007.html?hilit=anime#p1922007
przywitanie...teoretycznie może być o syćkim :mrgreen:,spoko nie jesteśmy aż tak restrykcyjni :mrgreen:
Moderator

Co by tu....

przez SrebrnaSowa 04 kwi 2015, 19:42
Nie chcę narobić modom roboty,
sama byłam modką także nie chcę przysparzać problemów...póki co ]:->
INFP-T
4w5

Co by tu....

przez Arhol 04 kwi 2015, 19:44
seeems legit :mrgreen: :lol:
Moderator

Co by tu....

przez Semir 04 kwi 2015, 19:50
Arhol, Mainecoon'y są trochę inne najbardziej charakterystyczne jest pręgowane umaszczenie ale nie koniecznie no i rozmiar:). Miałem kotkę Mainecoon ważyła około 6 kg chociaż nie potwierdzone do końca bo miała chyba ADHD i nie mogła ustać na wadze(a tak dokładnie bała się jej bo piszczała troche jak ciśnieniomierz:D)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Co by tu....

przez SrebrnaSowa 04 kwi 2015, 19:53
Semir , ja mam kotkę szylkretkę niebieską . A MCO są znane ze swojej gapowatości i trochę strachliwości , przynajmniej ze strony kotek, chociaż przy tym baaardzo uparte i ciekawskie - o dziwo . Może boją się kiedy im to na rękę ;))
INFP-T
4w5

Co by tu....

przez Semir 04 kwi 2015, 20:00
SrebrnaSowa, Milusie koty mają wspaniałe usposobienie :). Ale moja kotka jak szła to wszystko się trzęsło :D. Jak przyszedł ktoś obcy akceptowała go po jednym głaśnięciu (poza weterynarzem). Moja przypominała kolorem Garfielda też taka ruda z żółtawymi pręgami(cudownie wyglądała) a co do ciekawości jak najbardziej się zgodzę. Mam w domu puchar za 2 miejsce w piłce halowej a na nim medal. Kilkadziesiąt razy ją odkładałem i mówiłem nie wolno a raz poszedłem ustawiać auto koledze i straciłem przez to półkę parę ramek ze zdjęciami i kilka figurek. Jak wróciłem była cała taka "przygaszona" z opuszczonym ogonem i uszami jakby wiedziała co zrobiła. Przytuliłem ją trochę pogłaskałem i dalej już było ok. Trzeba się liczyć że jak taki kot się na czymś uwiesi na 100% szkody będą :P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Co by tu....

przez SrebrnaSowa 04 kwi 2015, 20:11
Mnie z kotami nie wyszło...
To nie dla mnie...

Szkody mnie przytłaczają....
Włosy w ustach , jedzeniu , lodówce, garach ,.. na ubraniach ....wpędzają w furię .
A plątanie się pod nogami doprowadza mnie do szewskiej pasji .
Uwielbiam porządek .. a kiedy sprzątam co sobotę , zawsze ryczę po kątach... nad swoją głupotą i błędem.
INFP-T
4w5

Co by tu....

przez Semir 04 kwi 2015, 20:24
SrebrnaSowa, Ja z kolei wolę kota w domu i zajadać się z nim kocimi chrupkami( nie mają gorszego gustu od ludzi:P) podczas głaskania i oglądania np meczu niż kobietę wyrachowaną w chowaniu pilota bym nie mógł przełączyć z M jak Miłość na wspomniany mecz i do tego dietetyka bo mój trener powiedział że muszę schudnąć o x kilo a ona pod nosem zajada schabowe większe niż talerze. Ble:P

Sortuj wg