powolnne tracenie wzroku a pomoc psychologa,psychiatry

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez jezyjezzyna 16 lut 2015, 03:39
witam
od dwunastu lat trace wzrok i doszlo to juz do takiego etapu ze powoli przestaje widziec wlasne dlonie,nie jestem osoba wylewna i nie chce sie rozpisywac tu jest link jak z grubsza widze https://www.youtube.com/watch?v=Wct1OE1Yl5M i tu moje pytanie czy pujscie do psychologa lub psychiatry nie bedzie czyms nienormalnym w moim przypadku i czy oni mi pomoga nie wiem w czym,moze bede lepiej spal,albo
pozdraawiam

przez mrs.hanger 16 lut 2015, 03:58
na pewno to co przeżywasz jest dla Ciebie bardzo ciężkie, jeśli chcesz o tym rozmawiać i nauczyć się z tym radzić to możesz pójść na terapie. Psychiatra może dać Ci leki, które poprawią Ci nastrój, będziesz spokojniejszy czy też jakieś leki na sen, jesli masz z tym problem.
Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

przez jezyjezzyna 16 lut 2015, 04:35
zapomnialem dodac czekaja mnie przeszczepy rogowki po ktorych nie wiadomo czy bede widzial i to mnie przeraza,przeraza mnie czy zobacze siebie w lustrze za trzydziesci lat i inne glupie mysli przez ktore nie moge zasnac

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mrs.hanger 16 lut 2015, 13:31
Myślę, że warto sobie pomóc w takiej sytuacji, nie zaszkodzi rozmowa z psychologiem. Nic dziwnego, że się boisz, to trudna sytuacja. Dobrze czasem wszystko z siebie wyrzucić i na nowo poukładać sobie w głowie.
Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

przez jezyjezzyna 23 lut 2015, 06:16
moze znacie dobrego psychiatre bo na psychologa juz dla mnie zapuzno jest,byle mnie wmiare naprostował bo z oczami bede mial problem cale zycie i przez to jest coraz gorzej ze mna,jezeli znacie dobrego lekarza z trojmiasta,pomorskie ewentualnie polska to z gory dzieki,juz zbyt mocno lęki i oczy mnie ograniczaja

Sortuj wg