Hej- pierwszy raz na forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez PiątePiętro 03 lut 2015, 21:33
Hej. Mam na imię Tymek mam 30 lat. Jestem pierwszy raz na forum ( jakimkolwiek) nigdy na żadnym się nie udzielałem. Wybaczcie błędy formalne w przyszłości. Od miesięcy nie radzę sobie ze swoim nastrojem ( permanentny smutek, płaczliwość, myśli samobójcze,brak chęci do zrobienia czegokolwiek.)Właściwie cały ten czas jadę na "autopilocie" bo nie widzę sensu w wykonywaniu codziennych czynności. Moje kłopoty związane są z kryzysem w kilkuletnim związku. Wyczerpuję swoimi symptomami wszystkie objawy osobowości zależnej. Zacząłem psychoterapię. Chciałbym pogadać z kimś kto boryka się z podobnym problemem.
Pozdrawiam
T.

przez smutny lisek 03 lut 2015, 21:42
Witaj Tymek! Mam podobne problemy, niestety. Jak będziesz chciał pogadać daj znać na PW. Powodzenia w psychoterapii, trzymaj się ciepło :)
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

przez freda 04 lut 2015, 11:36
PiątePiętro, witaj :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przemek_44 04 lut 2015, 12:35
Część Tymek, jestem po 40-stce i poniekąd mam podobne problemy, fobia społeczna, wtórna agorafobia i do tego osobowość, typu unikającego, więc na jedno wychodzi, bo też w wielu sprawach jestem zależny..zrobiłeś dobry krok rozpoczynając terapię, bo to podstawa :!: (sam uczęszczam na nią), farmako tylko wspierająco, o ile lekarz zaleci , 3 mam kciuki! pozdr
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Sortuj wg