Cześć :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez iamx 29 wrz 2014, 15:13
Witajcie, mam 22 lata, od ostatniej klasy podstawowki walcze z nerwicą i depresją. Sam dokladnie nie wiem co mi jest. Za kazdym razem jak zaczne leczenie szybko je kończe (nie potrafie nic utrzymac, poza tym nie zawsze mam kase na psychiatre, a ubezpieczony nie jestem). Mam straszny lęk przed ludźmi i przestrzenią. Czasami uginają mi sie nogi i nie moge isc dalej, mam klopoty ze wzrokiem, a w wiekszym towarzystwie nic nie zjem, bo wszystko mi sie trzesie. Mimo tych klopotow jakos staram sie isc do przodu, duzo wolniej od reszty. Dzisiaj mam wizyte u psychiatry po recepty. Oczywicha nie jestem jakims smutasem, potrafie byc wesoly w swoim towarzystwie (chociaz juz malo tego, caly czas zmieniam miejsce zamieszkania). Nadchodzi jesień i zima, wiec postanowilem zalozyc tutaj profil, moze bedzie mi latwiej przejsc i sam też komuś pomogę. Przepraszam za brak polskich znakow i stylistyke, ale myslami wyprzedzam to co pisze.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie!
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

przez mataforgana 29 wrz 2014, 15:16
iamx, witaj. Dużo wątków, dużo ludzi - mam nadzieję, że odnajdziesz się tutaj :)
find what you love and let it kill you
Bursztynowy Słowik Forum

Sortuj wg