Hej :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez seroxatek_31 02 lip 2014, 19:13
Witam, pierwszy post. Fobia społeczna+nerwica natręctw+zaburzenia impulsywno-kompulsywne :) seroxat i xanax. Śledzę forum, chętnie wtrącę 3 grosze, kiedy uznam za stosowne :)

przez mokoto 02 lip 2014, 19:36
Witaj,

To też mój pierwszy post. Zaburzenia podobne jak Ty plus chyba mam początki depresji i dzisiaj czuję się wyjątkowo strasznie, chyba najgorzej od 2-3 miesięcy, co zmotywowało mnie, żeby tu napisać. Bardzo ciężko mi ze sobą wytrzymać. Chyba mogę powiedzieć, że nienawidzę siebie.
Forum czytałem już lata temu, ale nigdy nie odważyłem się napisać.

przez EmInQu 02 lip 2014, 19:52
Witajcie na forum :D Jak to się mówi trywialnie : do odważnych świat należy ;) Czekamy zatem na Wasz ruch. :D
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez woowoo 02 lip 2014, 20:03
Hej, trzymam kciuki za wyjście z problemów

przez Kayoko 05 lip 2014, 22:04
Cześć. Też jestem tu nowa. Mam zdiagnozowaną nerwicę natręctw oraz prawdopodobnie depresje. Zaznaczmy, iż objawy miałam dużo wcześniej jakieś 5/6 lat temu, a może nawet wcześniej. Z całego serca życzę wszystkim nerwusom wyleczenia, damy radę.
"Emotions? No, I've got nothing like that. I'm a snake, my skin is cold. I have no heart. I suther around seeking prey with my youngle. I swallow my favorites whole, that is what I am."

przez icannothing 05 lip 2014, 23:38
Miałam dokładnie tak samo, wcześniej tylko myślałam żeby poszukać kogoś podobnego do mnie, kto będzie potrafił mnie zrozumieć, dziś nastąpił kryzys, po długich latach depresji, musiałam się odważyć bo moja beznadziejność zaczęła doprowadzać mnie do szaleństwa, czuję się coraz bardziej splątana, samotna. Najróżniejsze leki nie pomagają, moja beznadziejność ogarnia mnie coraz częściej, coraz dobitniej, coraz trudniej jest mi wziąć się w garść i wrócić do rzeczywistości, coraz rzadziej pojawia się iskierka nadziei że będzie lepiej, coraz częściej chciałabym zniknąć :(
Frozen hearts growing colder with time.

Nieprzemijająco nieszczęśliwa.

przez mokoto 06 lip 2014, 14:51
Mnie osobiście pomaga czytanie cudzych wypowiedzi. Mam wtedy wrażenie, że nie tylko ja borykam się z takimi problemami. Że jest pełno takich ludzi. Świadomość tego jakoś sprawia, że trochę mi lżej.
Samotność i niemożność wyjścia z sytuacji potrafi żeczywiście bardzo ciążyć, ale trzeba walczyć i żyć nadzieją, że prędzej czy później sytuacja się polepszy.
Musimy dawać radę i odpychać myśli o tym, że "zniknąć" byłoby lepiej.

Sortuj wg