Jestem tu nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem tu nowa

przez samotna ale nie sama 09 cze 2014, 19:39
Jak w tytule...Pierwszy raz zapisałam się do jakiegokolwiek forum.Zobaczymy jak mi to wyjdzie..;).Mój problem to...depresja(umiarkowana-nie wiem czy inna jest?) Tydzień temu lekarz postawił taką diagnoze.Nie wiem co robić z sobą-to takie dziwne i słabe dla mnie,że w końcu przełamałam się,poszłam do lekarza i przyznałam się do tego,że nie radzę sobie...Wypisał mi Elicea i Mirtor,mam to brać....ale nie wiem jak to ma się do mnie i mojej duszy?Wróciłam do domu z lekami i co dalej? Terapie w PZP gdzieś w sierpniu sa możliwe,a ja tu jestem z moimi problemami...:( Może ktoś z Was wie co,jak i po co...Czuję się wyobcowana...

Jestem tu nowa

przez sailorka 09 cze 2014, 21:47
Cześć! :) Możesz pogadać na czacie.
Cześć, jestem czubkiem

Jestem tu nowa

przez Olmici 10 cze 2014, 13:14
Dlaczego czujesz się wyobcowana przede wszystkim? Dobrze, że poszłaś pierwszy krok za Tobą. Nie stracisz przez leki siebie nie bój się o to. Dobrze jest pogadać z psychologiem ale też jak masz jakąś przyjaciółkę/przyjaciela też nie zaszkodzi. Trzeba się motywować i szukać radości i energii do życia ;) ...
Szukaj światła w morzu cieni ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem tu nowa

przez samotna ale nie sama 10 cze 2014, 19:16
Staram się znajdywać tą radość ale to takie trudne.Poczucie niezrozumienia,bycia z tym sam na sam..... Trochę też zauważyłam że leki na nmnie działają dziwnie....Spię do południa,nic mi się nie chce...

Jestem tu nowa

przez Bukowski 10 cze 2014, 19:49
Może ktoś z Was wie co,jak i po co...Czuję się wyobcowana...

Proste, po prostu ziemia to nie twoja planeta.
Bukowski

Jestem tu nowa

przez samotna ale nie sama 11 cze 2014, 00:26
Biorąc pod uwagę tych ufoludów,zaczynam się nad tym zastanawiać;) Albo ja fiksuje albo świat faktycznie oszalał-mamona,sex wrogość,bezmyślność i zapatrzenie we własny czubek nosa.... Gdzie mi przyszło żyć-nieraz zadaje to pytanie.W tv faszerują za przeproszeniem-"gównem",ludzie jak Kargule i Pawlaki z Samych Swoich-tylko czekają aż się komuś noga podwinie,żeby mieć powód do radochy.Może i jest w tym małe ziarnko prawdy,że to nie moja planeta ;)

Jestem tu nowa

przez Bukowski 11 cze 2014, 00:39
samotna ale nie sama, Ja tam mieszkam na marsie i wszystko mi gra. :great:
Bukowski

Jestem tu nowa

przez dar 11 cze 2014, 00:51
samotna ale nie sama napisał(a):Biorąc pod uwagę tych ufoludów,zaczynam się nad tym zastanawiać;) Albo ja fiksuje albo świat faktycznie oszalał-mamona,sex wrogość,bezmyślność i zapatrzenie we własny czubek nosa.... Gdzie mi przyszło żyć-nieraz zadaje to pytanie.W tv faszerują za przeproszeniem-"gównem",ludzie jak Kargule i Pawlaki z Samych Swoich-tylko czekają aż się komuś noga podwinie,żeby mieć powód do radochy.Może i jest w tym małe ziarnko prawdy,że to nie moja planeta ;)

pojebany świat :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Jestem tu nowa

przez Olmici 11 cze 2014, 11:07
Trzeba po prostu robić swoje, i nie patrzyć na tych co nam zazdroszczą lub są zawistni. Nawet jak jest to większość. Świat jest piękny, musimy to tylko i aż odkryć i poczuć ...

Jestem tu nowa

przez monk.2000 11 cze 2014, 11:19
samotna ale nie sama, cześć. No właśnie, jak tu znaleźć radość życia, skoro jest coś co nas przed nią blokuje. Czasem mam wrażenie, że zdrowie jest przereklamowane. Ale to pewnie taki mechanizm obronny, żeby nie zazdrościć innym co brną naprzód.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Jestem tu nowa

przez Olmici 11 cze 2014, 11:27
Przereklamowane tzn? Rozwiniesz trochę.

Jestem tu nowa

przez hope23ck 11 cze 2014, 13:30
Witaj . Ja również jestem tutaj nowa, i jestem dosyć podatna na to wszystko co się dzieje wokół co serwuje telewizja, sąsiedzi etc. mam nadzieję, że małymi krokami uda nam się wyjść ze skorupy depresji, nerwicy czy innych jeszcze dolegliwości. Pozdrawiam
http://moja-zwykla-codziennosc.blogspot.com/
"Niech się ludzie śmieją, jest mi wszystko jedno, naprawdę...
kiedy czasem niebo traci blask "

Jestem tu nowa

przez samotna ale nie sama 15 cze 2014, 14:06
Czasem myślę,że fajnie by było być "ciemną masą" jaką jest ogół....ale? Ale to by było nudne:) Chyba najgorsze chwile mijają już,skończyło mi się zwolnienie,byłam w pracy(było dziwnie i ciężkawo,ale dam radę!!!!-jak nie ja to kto?:) ).Ciężko wychodzi się ze skorupki-naprawdę.Póki co muszę funkcjonować jakoś takoś i poczekać cierpliwie na jakąś terapię,bo wychodzić a wyjść to wielka różnica;)-napewno Wiecie co mam na myśli;)

Sortuj wg