to był tylko 1 Raz

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

to był tylko 1 Raz

przez Michał Drwał 19 lis 2013, 20:41
Witam mam 19 Lat mam wielki problem pewnego dnia byłem na imprezie u kumpla pailismy Bawiliśmy się i 1 Raz w Swoim życiu zapaliłem Marihuanę nic nie poczułem po 10 minutach . Miałem sucho w ustach mocno biło mi serce a gdy wstałem świat robi sie spowolniony i zemdlałem na 2 sek przez 4 miesiące po tym zajściu czułem się dobrze. Pewnego dnia wruciłem ze szkoły zaczął mnie kłuć brzuch Zrobiłem sobie USG Badania krwi i nic 2 tygodnie Leżałem poprawiało sie ale po tym zycie zmieniło sie o 100 % tzn. Dziwnie Widze świat nie Ralny Sciska mnie w głowie jak jestem gdziś daleko od domu bije mi Serce Szybko i mocno Nie mam siły . Zmienilem sie o 100% czy to Nerwica czy coś innego ! Pomocy Od tamtej pory boje sie Zapalić Papierosa i Wypić Alko bo boje sie o Życie !!!

to był tylko 1 Raz

przez libertynka 19 lis 2013, 20:43
idź do psychiatry, u niektórych ludzi narkotyki wywołują psychozy i inne rzeczy. spytaj lekarza co masz z tym zrobić.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

to był tylko 1 Raz

przez UnityMitford 19 lis 2013, 20:53
miałam bardzo podobną sytuację, u mnie marihuana uwydatniła nerwicę lękową
to coś już siedziało w Tobie, narkotyk wyciągnął to tylko na wierzch
nie musisz martwić się o utratę życia a o rozpoczęcie walki o nie : )
UnityMitford

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

to był tylko 1 Raz

przez rafzap 19 lis 2013, 21:43
Ja też nie palę, bo osiągam efekt odwrotny do zamierzonego: zamiast chillu i błogostanu mam ostre lęki i wkręty.
evil boy 4 life

to był tylko 1 Raz

przez Indifference1 19 lis 2013, 21:46
A i tak zawsze znajdą się idioci, którzy będą zaciekle przekonywać o nieszkodliwości marihuany ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

to był tylko 1 Raz

przez NieznanySprawca 19 lis 2013, 21:52
A i tak zawsze znajdą się idioci, którzy będą zaciekle przekonywać o nieszkodliwości marihuany ;)

choćby mieli już doły, rozwaloną pamięć, syndrom amotywacyjny, a IQ spadło o 5 pkt. :lol:

Michał Drwał, nie czekaj na nic, zapisz się do psychiatry i wyspowiadaj z imprezy, parę miesięcy na SSRI/SNRI powinno wyciszyć tą reakcję. Akurat palenie (nikotyna) potrafi potęgować somatyczne objawy lęku, więc dla dobra swego lepiej ją wywal. :mrgreen:
NieznanySprawca

to był tylko 1 Raz

przez Michał Drwał 19 lis 2013, 22:30
Nie pale nie Pije i robi mi sie gorąco Uciska mnie w Głowie 1 Wyjście udam sie pierw do Psychologa porozmawiam a Psychiatria !

to był tylko 1 Raz

przez ladywind 19 lis 2013, 22:35
Michał Drwał, tak tylko psychiatra teraz może Ci pomóc . Dostałeś nerwicy , która jak pisali forumowicze już istniała w zalazku a THC dał jej nowe życie . Do tego doszła derealizacja , może też depersonalizacja i co ?

Jesteś ugotowany i skazany na długie psychiatryczne leczenie .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

to był tylko 1 Raz

przez Michał Drwał 19 lis 2013, 22:39
Tak Zasypiam normalnie wstaje normalnie ale to sie dzieje w ciongu dnia i w Nocy ucisk w głowie i Sucho w ustach i szybkie bicie serca

to był tylko 1 Raz

przez ladywind 19 lis 2013, 22:56
Michał Drwał, dobrze że w nocy a nie w dzień :P
A tak poważnie to ten ucisk na głowie fachowo zwie się "kask neurasteniczny " i powiem Ci tylko tyle , to jest bardzo upierdliwe i szybko nie przechodzi . Ja się z tym mecze od czerwca:-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

to był tylko 1 Raz

przez Nameless 20 lis 2013, 00:03
Paliłeś trefny towar niestety, hodowany nie wiadomo jak i gdzie. Tak to jest. Durne prawo praktycznie skazuje na tego typu akcje. Zapewne 99% tego co mówisz to nakręcanie się.
Trust me, I'm an engineer.

to był tylko 1 Raz

przez vifi 20 lis 2013, 00:26
Michał Drwał, Jak chcesz to możesz najpierw iść do psychologa, ale chyba lepiej najpierw do psychiatry to coś Ci na to przypisze. Nie martw się na zapas, ale im szybciej się zgłosisz na leczenie tym lepiej.

Sortuj wg