Niech mi ktoś powie jak z tego wyjść!!! Please!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Niech mi ktoś powie jak z tego wyjść!!! Please!!!!

przez dżinks 13 lis 2006, 17:45
Witam! Moja historia pewnie jest podobna do Waszych ale nie wiem jak mam sobie pomóc.Mam nerwice od początku września tego roku. U mnie objawia się to przede wszystkim problemami z oddychaniem. Czasem mam wrażenie,że się uduszę i umrę. Mam okropny lęk przed stratą bliskiej osoby (miesiąc temu zmarła mi moja ukochana Mama) ale nerwice dostałam wcześniej :( Z początku miałam bóle w klatce piersiowej gdyz, jak powiedziala doktor: "zle oddychałąm i łapczywie brałam powietrze ustami zamiast kilka głębokich oddechów nosem." Przepisała mi lekarstwa tj.Afobam,Relanium,atarax,neospazminę i prawde powiedziawszy niewiele pomogły jeśli wogóle. Boję sie ale to PANICZNIE, że mogę sie udusić w końcu na śmierć. Mam więc jeszcze takie pytanie czy na to naprawdę można umrzeć ( tzn sie udusić czy cos w tym rodzaju). Proszę o szczere odpowiedzi jak również podpowiedzi jak radziliscie sobie w podobnych sytuacjach i opiszcie je proszę. Mój adres mejlowy to Abu5@op.pl. Piszcie na adres lub na tej stronce. Z góry dziękuje i naprawdę proszę o odpowiedzi.

przez shadow_no 13 lis 2006, 18:39
Witam,
przeglądając forum z pewnością znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Pozdrawiam!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez LINA 14 lis 2006, 10:00
Cześć dżinks.
Przykro mi z powodu smierci Twojej mamy.
Wiem jak możesz się czuć ( ja straciłam ojca ).
Jeszcze raz serdecznie witam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 14 lis 2006, 10:21
Witaj :D
Bardzo mi przykro z powodu Twojej Mamy, ale dasz radę z tego wyjść, my postaramy się jakos Ci pomóc.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez gusia 14 lis 2006, 11:31
Witaj dżinks.Szczere kondolencje,naprawdę wiem co czujesz,gdyż sama przezyłam śmierc najbliższej mi osoby :(
Myślę że w tym wypadku czas odegra tu dużą rolę.Poradzisz sobie-zobaczysz.Przecież trzeba życ dalej,prawda?
Jeśli chodzi o problemy z oddechem niestety nie umiem odpowiedziec,gdyż nigdy takich nie miewałam,ale napewno na forum znajdziesz dużo na ten temat.Użyj opcji "szukaj".
Życzę szybkiego powrotu do formy i pamietaj-nie jesteś sama.
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg