Witam i proszę o poradę

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i proszę o poradę

przez nezumi 19 lip 2013, 23:33
Witam

Właśnie się zarejestrowałam i nie bardzo wiem jak się tutaj odnaleźć. Regulamin przyznam się trochę mnie przestraszył. Nie chce zaśmiecać wam wątków więc zapytam tutaj.

Postanowiłam spróbować pójść z kimś porozmawiać o moich "problemach" i szukałam kogoś odpowiedniego w moim mieście ale ceny wizyt u psychologów czy terapeutów są jak dla mnie zniechęcające. Czy w Polsce można uzyskać bezpłatnie jakaś pomoc psychologiczną? Słyszałam kiedyś od znajomej, że tak ale nic takiego w internecie nie znalazłam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie zacząć?

Witam i proszę o poradę

przez Saraid 20 lip 2013, 02:31
Witaj
psychiatra moglby Cie skierowac na terapie na Nfz.
Saraid

Witam i proszę o poradę

przez Artemizja 20 lip 2013, 12:12
nezumi, jak najbardziej można uzyskać bezpłatnie pomoc psychologa/terapeuty. Jeśli chcesz zapytać konkretnie o swoje miasto, to zajrzyj do działu "Oferty" lub "miasta". Skierowanie na terapię wystawić może lekarz rodzinny lub psychiatra. Mając to skierowanie szukasz terapeuty, który przyjmuje na NFZ, dzwonisz i wpisujesz się na listę oczekujących. Czas oczekiwania na terapię jest zależny od miasta i danego ośrodka. Jeżeli chciałbyś uzyskac pomoc, która pozwoliłaby Ci przetrwać do czasu podjęcia terapii, to możesz się zgłosić do psychologa w Centrum Interwencji Kryzysowej. Jeśli chodzi o Regulamin, to nie przejmuj się tym, że możesz założyc watek w nieodpowiednim miejscu. Jeśli tak się zdarzy, to go przeniesiemy tam, gdzie powinien być ;) Także spokojnie, bez stresu rozglądaj się tutaj, zadawaj pytania ;)
No i oczywiście- witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam i proszę o poradę

przez Synsa 20 lip 2013, 18:02
Witaj!
Powodzenia i daj znać jakie postępy w poszukiwaniu :)
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Sortuj wg