Hej Wam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej Wam

przez *ShAdOwLaDi* 27 wrz 2006, 16:34
Witam. To mój pierwszy post wiec chcialam sie z Wami przywitac, a przy okazji troszeczke wyzalic :cry: .
Moje zycie to jedna wielka pustka. Mam 25 lat i jeszcze do tej pory nic nie osiagnelam. Kiedys swietnie sie uczylam, w ostatniej klasie liceum strcilam motywacje. Dwa razy przerywalam studia (na roznych kierunkach). Jestem na utrzymaniu matki co mnie strasznie doluje. Nie mam znajomych. Nic mi nie wychodzi, nic mi sie nie chce. Przesladuje mnie okropne uczucie beznadziejnosci. Nie mam nawet sily sie leczyc. Ponoc jestem ladna i zgrabna, jednak ciagle wypatruje w sobie jakies wady. Nie mam chlopaka i nigdy nie mialam. Chyba mam depresje, lekka fobie spoleczna i lekka nerwice (czesto mam zatkany nos i czasami mecze sie przy jedzeniu, kilka lat temu przezylam epizod nerwicy lekowej z powodu rzekomego duszenia sie przy jedzeniu, przy czym schudlam 8 kilo - na szczescie wyszlam z tego),ktora objawia sie (od czasu do czasu) wyszukiwaniem na internecie objawow chorob ktore potencjalnie moglabym sobie przypisac. Nie potrzfie tez lykac tabletek co bardzo utrudnia zycie gdy zaistnieje taka potrzeba. :cry:
Przepraszam jesli Was zanudzilam, zdolowalam, ale napisalam jak jest. Chce jednak zeby to sie zmienilo, dlatego tu jestem. Licze na Wasza pomoc i mam nadzieje ze tez sie jakos przydam, ze moze Razem pokonamy to co nas dreczy i nie pozwala normalnie zyc :smile:

POzdrawiam i do zobaczenia!
Pokochaj Siebie, a inni Cie pokochają. Nic trudniejszego.

przez shadow_no 27 wrz 2006, 19:52
*ShAdOwLaDi*, witam Serdecznie,
tutaj napewno znajdziesz zrozumienie. Już je znalazłaś.
Grunt to znaleść cel, i dążyć do niego.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez I.K. 28 wrz 2006, 00:22
Witam serdecznie :D
Jestem pewna, że tak jak ja znajdziesz na tym forum wsparcie i zrozumienie. Ja mam 22 lata (w dowodzie przynajmniej, bo się czuję jakbym miała 60 :? ). Pozdrawiam cieplutko
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 28 wrz 2006, 02:37
Witaj ShAdOwLaDi*
Wpadaj na forum często , i uwierz ,nikogo nie zanudzisz tutaj :P
Pozzdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce