Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej Wam


*ShAdOwLaDi*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post wiec chcialam sie z Wami przywitac, a przy okazji troszeczke wyzalic :cry: .

Moje zycie to jedna wielka pustka. Mam 25 lat i jeszcze do tej pory nic nie osiagnelam. Kiedys swietnie sie uczylam, w ostatniej klasie liceum strcilam motywacje. Dwa razy przerywalam studia (na roznych kierunkach). Jestem na utrzymaniu matki co mnie strasznie doluje. Nie mam znajomych. Nic mi nie wychodzi, nic mi sie nie chce. Przesladuje mnie okropne uczucie beznadziejnosci. Nie mam nawet sily sie leczyc. Ponoc jestem ladna i zgrabna, jednak ciagle wypatruje w sobie jakies wady. Nie mam chlopaka i nigdy nie mialam. Chyba mam depresje, lekka fobie spoleczna i lekka nerwice (czesto mam zatkany nos i czasami mecze sie przy jedzeniu, kilka lat temu przezylam epizod nerwicy lekowej z powodu rzekomego duszenia sie przy jedzeniu, przy czym schudlam 8 kilo - na szczescie wyszlam z tego),ktora objawia sie (od czasu do czasu) wyszukiwaniem na internecie objawow chorob ktore potencjalnie moglabym sobie przypisac. Nie potrzfie tez lykac tabletek co bardzo utrudnia zycie gdy zaistnieje taka potrzeba. :cry:

Przepraszam jesli Was zanudzilam, zdolowalam, ale napisalam jak jest. Chce jednak zeby to sie zmienilo, dlatego tu jestem. Licze na Wasza pomoc i mam nadzieje ze tez sie jakos przydam, ze moze Razem pokonamy to co nas dreczy i nie pozwala normalnie zyc :smile:

 

POzdrawiam i do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×