Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez elżbieta 1973 11 cze 2012, 08:43
Jeszcze 2 miesiące temu omijałam to forum na kilometr , bo nie mogłam uwierzyć , że moje problemy ,objawy są związane z nerwicą.
Moja siostra czytała wasze posty i przekazywała mi delikatnie informacje i sugestie. Ja stawiałam na niedoczynność tarczycy , choć moje objawy bardziej są charakterystyczne dla nadczynności. Ostatnia wizyta u endokrynologa skończyła się wieczorną wizytą na Sobieskiego . Doktor powiedział , że mam chorą duszę a nie ciało. Na Sobieskiego Pani psychiatra nakrzyczała na mnie i powiedziała ,że nie spotkała osoby , która dostałaby ataku na wiadomość ,że jest zdrowa.
Moje życie zmieniło się . Nie zamykam drzwi na klucz , w obawie , że jak coś mi się stanie , to nikt mnie nie znajdzie. Panom robotnikom za oknem proponuję kawę, aby poczuć obecność innych osób. Na placu zabaw przesiaduję teraz połowę dnia .Poznałam wszystkie babcie i dziadków i ich problemy z synowymi i zięciami. Lekarz pierwszego kontaktu ma mnie dosyć. Mój mąż także.
Mam dwoje dzieci .Trzynastolatkę i trzylatka. 39 lat.Obecnie na Citalu i doraźnie Afobamie.
Chciałabym nawiązać bliższy kontakt z osobami , które borykają się z podobnymi problemami. Mieszkam od urodzenia w Warszawie ale od Lipca przeprowadzam się do Ciechanowa- miasta rodzinnego moje męża. Zakochałam się w nim ( w mieście). Niektórzy utożsamiają moje problemy właśnie z przeprowadzką.
Pozdrawiam wszystkich.

Witajcie

przez Lukrecja. 11 cze 2012, 10:06
elzbieta 1973
Witaj na forum :)
Lukrecja.

Witajcie

przez Candy14 11 cze 2012, 10:17
elżbieta 1973, witaj :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez Akasha 11 cze 2012, 10:59
Witaj Elu.

Witajcie

przez Artemizja 11 cze 2012, 12:16
elżbieta 1973, witaj w Naszych progach :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg