Witajcie ludzikowie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie ludzikowie

przez Lenkowa 02 gru 2011, 00:55
Mam na imię Lena. Znalazłam to forum z nadzieją, że znajdę tu jakieś informacje jak poradzić sobie ze stanem w jakim się znalazłam. W sumie nie chciałam w żaden sposób udzielać się tutaj. Jednak może najwyższy czas wyjść ze sobą do ludzi otwarcie przyznając, że wcale nie jest tak dobrze jak wydaje się ludziom, którzy mnie znają w prawdziwym świecie. Zabawne, że dużo prościej otworzyć się przed kimś z kim kontakt nigdy nie wyjdzie poza granicę monitora i klawiatury.
Z nerwicą i lekami zmagam się od bardzo długiego czasu. Od kilku miesięcy czułam się względnie dobrze jednak dwa tygodnie temu objawy powróciły z dużo większym natężeniem. Czuje się przerażona tym co się ze mną dzieje. Mam nadzieję, że uda mi się w tym miejscu odnaleźć coś co pomoże mi odnaleźć spokój. Tęsknie za radością z życia.
A ten krótki postój, który nazywamy życiem i którym tak się strasznie martwimy, to nic innego jak tylko niewielka weekendowa odsiadka w pudle w porównaniu z tym, co przyjdzie wraz ze śmiercią.

Witajcie ludzikowie

przez tahela 02 gru 2011, 00:59
Witaj i pisz i nie badź taka pewna ,ze znajomość nie wyjdzie poza klawiature ja np. bywam we Wro a jestem z Włabrzycha także jakies spotkanie bardzo chetnie.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Witajcie ludzikowie

przez Infamis 02 gru 2011, 01:01
Uwielbiamy imię Lena :twisted:
Witaj.
Infamis

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie ludzikowie

przez amelia83 02 gru 2011, 01:03
Lenka witaj ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Witajcie ludzikowie

przez *Monika* 02 gru 2011, 02:11
Lenkowa, Witaj na forum!
Obrazek
Główny Moderator

Witajcie ludzikowie

przez Lenkowa 02 gru 2011, 18:09
dzięki za odzew :)
A ten krótki postój, który nazywamy życiem i którym tak się strasznie martwimy, to nic innego jak tylko niewielka weekendowa odsiadka w pudle w porównaniu z tym, co przyjdzie wraz ze śmiercią.

Sortuj wg