Jestem nikim...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem nikim...

przez Misiek_NL 27 paź 2011, 21:43
Ja też jestem nikim... nawet nie potrafie odstawić benzo :why:
Misiek_NL

Jestem nikim...

przez Nel 27 paź 2011, 21:58
alez ja zadroszczę ludziom takiej asertywnosci....heh....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Jestem nikim...

przez alabama 27 paź 2011, 22:00
ja pierdzielę. Szkoda mi tej dziewczyny, biedna znalazła sobie forum, bo już nie daje rady sama ze sobą i niby powinna tu odnaleźć bratnie dusze a okazuje się, że faktycznie podłapali wszyscy wątek nie ten co trzeba. Ja bym nie kwestionowała niczyich kompetencji, zwłaszcza na podstawie wyznawanej wiary. Element wiary w psychoterapii nie jest niczym złym moim zdaniem, jeśli ma pomóc. Cel uświęca środki a dziewczyna napisała, że wiara jest bardzo ważna w jej przypadku, bo dzięki niej i właściwie tylko dzięki niej jeszcze żyje. Dlatego nie rozumiem skąd nacisk na ten akurat fragment postu. Nic to nie wnosi. Niech idzie do psychologa zakonnego, co to za różnica?

Kam80. Jeśli jeszcze nie obraziłaś się na nas, tak jak na Boga, to dawaj tu z powrotem :)
Dasz radę, tylko trochę dystansu nabierz. Przede wszystkim uspokój się, nie lamentuj. Masz powody, wiem, widzę je i dostrzegam twoją rozpacz. Jest mnóstwo sposobów na poradzenie sobie z tym, co ci teraz aktualnie dolega. Nic nie trwa wiecznie także głowa do góry. Napisz jaka ta siostra się okazała, bom ciekawa i powodzonka życzę. Czekam na info od Ciebie, bo mam nadzieję, że napiszesz coś tutaj jeszcze, chociażby ze względu na mnie ;)

A wy już nie spuszczajcie się nad tym tematem wiary. Plz :))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem nikim...

przez Noopii 27 paź 2011, 22:15
Alabama ma racje nie obrażaj się...są tu ludzie kam80 którzy Cię wspierają..chcą pisać z Tobą.
Noopii

Jestem nikim...

przez Lord Kapucyn 27 paź 2011, 22:23
Podobno w okolicach dzisiejszej Jerozolimy rosły jakieś halucynogenne roślinki i dlatego tam się tak wiele religii narodziło.

Tak, m.in. rośliny zawierające tzw. "Molekułę Boga" czyli dimetylotryptaminę, która według relacji użytkowników powoduje niezwykle realistyczne wizje religijne, kontakt z Bogiem i umożliwia poznanie tajemnicy wszechświata. Nasza Doda, cokolwiek o niej nie powiedzieć, nie pomyliła się w swej wypowiedzi, w której stwierdziła, że sporo fragmentów Biblii było pisanych na haju. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Jestem nikim...

przez alabama 27 paź 2011, 22:27
nawet jeśli to jak to się ma do tego, co pisze o swoich problemach Kam80???????

wiecie co mi się trochę wydaje? że wyłapujecie sobie jakieś ambitne wątki do przechwalania się, kto bystrzejszy i mądrzejszy olewając totalnie prośby i sugestie odnośnie zmiany tonu i tematyki w tymże wątku. Uwaga powinna być skierowana na problem autorki chyba? :shock:

Jestem nikim...

przez CichoCiemny 27 paź 2011, 22:33
Mad_Scientist napisał(a):
Podobno w okolicach dzisiejszej Jerozolimy rosły jakieś halucynogenne roślinki i dlatego tam się tak wiele religii narodziło.

Tak, m.in. rośliny zawierające tzw. "Molekułę Boga" czyli dimetylotryptaminę, która według relacji użytkowników powoduje niezwykle realistyczne wizje religijne, kontakt z Bogiem i umożliwia poznanie tajemnicy wszechświata.

... i której śladowe ilości wytwarzają się u ludzi np. podczas snu.
swoją drogą psychodelikami też można się wyleczyć, ale jako że zostałem za to pojechany już kiedyś tu na forum to nie będę o tym pisał kolejny raz :P

W każdym razie kam80, zupełnie nie zrozumiałaś o co chodzi, ale to nie powód, żeby się od razu irytować. To co zacytowałem, z tamtego utworu muzycznego miało oznaczać, żebyś nie wierzyła ślepo w to co wszyscy tylko uwierzyła w siebie - taki był przekaz - że możesz wszystko, tylko musisz znaleźć motywację do działania i tego Ci życzę.

A do reszty - też wyluzujcie, bo faktycznie, każda droga do samodoskonalenia jest dobra, jeżeli rzeczywiście pomaga. nie każdemu pasuje typowa terapia, czy to grupowa, czy indywidualna, niektórzy potrzebują alternatywnych metod leczenia, a że "społeczeństwu" to się nie podoba to już właśnie stanowi poważny problem.

Jestem nikim...

przez Lord Kapucyn 27 paź 2011, 22:35
Polecam leki przeciwdepresyjne, psychoterapię, suplementację, sport, zdrowe odżywianie, jogę, znalezienie hobby.

Już wielokrotnie zaproponowano jej alternatywne, konwencjonalne metody leczenia, których wypiera się, nie aprobuje i od których odżegnuje się, bo "i tak wie swoje". Co jeszcze możemy zrobić? Zacząć składać modły w tej intencji? :?

O kuracji psychodelikami to w ogóle KeFaS nie wspominaj, bo Cię podkablują i papież nałoży na Ciebie ekskomunikę za szerzenie narkomanii. :P

Moderator/ R2 - D2

Jestem nikim...

przez alabama 27 paź 2011, 22:38
Podobno.. to Kopernik nie żyje. Nie wiem na pewno bo nie byłam na pogrzebie. ;x

Jestem nikim...

przez Lord Kapucyn 27 paź 2011, 22:40
To pojedź do Jerozolimy, zerwij tę roślinkę i przetestuj DMT na własnej skórze - wtedy będziesz miała dowód.

Moderator/ R2 - D2

Jestem nikim...

przez CichoCiemny 27 paź 2011, 22:40
Nie no, ale z tą farmakologią to też nie pozasadzaj Mad, znając mechanizmy działania tych substancji (i mając na uwadze fakt, że przemysł farmaceutyczny jest nastawiony tylko i wyłącznie na zyski sprzedaży swoich produktów) powinieneś wiedzieć, jaki robią kipisz w głowie przy długotrwałym stosowaniu. Z resztą polecam książkę "Skutek uboczny śmierć", szczególnie rozdziały o SSRI.

-- Cz, 27 paź 2011, 22:42 --

Mad_Scientist napisał(a):To pojedź do Jerozolimy, zerwij tę roślinkę i przetestuj DMT na własnej skórze - wtedy będziesz miała dowód.

Nie trzeba nigdzie jechać, wszystko można sobie w domu przygotować z zamówionych przez Internet składników. Ale najlepiej, w miarę możliwości, do Peru na prawdziwą ceremonię Ayahuaski.

Jestem nikim...

przez Noopii 27 paź 2011, 22:43
Załóżcie wątek religie świata i tam piszcie to nie jest wątek na temat wiary.
Noopii

Jestem nikim...

przez halenore 27 paź 2011, 22:43
Misiek_NL napisał(a):Ja też jestem nikim... nawet nie potrafie odstawić benzo :why:

Misiek_NL prostestuję :!: Benzo jest słabym argumentem, żeby wpisywać się na listę "Jestem nikim..." :P
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Jestem nikim...

przez alabama 27 paź 2011, 22:47
:blabla:

Sortuj wg