czołem kamraci.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czołem kamraci.

przez krul 15 paź 2011, 00:03
nazywam się Tomek, mam 20 lat. Studiuję na AGH, pomagam w hospicjum, nie wierzę w Boga. Problemy? Na siłe znalazło by się kilka. /cenzura/, nawet nie wiem, czy tu można przeklinać. Czego się boję? Śmierci i ciężkich chorób. Jestem hedonistą. Chora ambicja, serce lodowate jak Wostok. Nienawidzę nienawidzieć. Zawsze lękałem się podświadomie. Za dużo myślę. Miałem odmę opłucną, po której mam schizy, czując ból w klatce piersiowej. Chyba jestem przewrażliwiony.
krul

czołem kamraci.

przez Angelo24 15 paź 2011, 00:08
Witaj Tomku na forum ; )

Twoja reakcja na odmę jest zapewne obawą o to czy tego typu choróbsko znów się nie powtórzy, zalecałbym ci nie myślenie na ten temat, jeśli jednak czujesz że w jakimś stopniu ci to przeszkadza i utrudnia funkcjonowanie twoje polecałbym wizytę u Psychologa który wytłumaczy ci na czym polega reakcja twojego umysły na tą chorobę. Myślę jednak że możesz sam sobie dać z tym radę, wystarczy że pozytywnie podejdziesz do życia i nie będziesz myślał o tym że ta choroba może ci się powtórzyć. Pozdrawiam ! :)
"Jestem tym kim jestem, sobą... : ) "

czołem kamraci.

przez krul 15 paź 2011, 00:22
tutaj problem rozbija się o to, że po zapadnięciu płuca, musiałem mieć usuwany jego górny szczyt i kawałek opłucnej sfinalizowany 40 szwami. Płuco się zabliźniło, ale i tak jest odczuwalne. Najgorzej jest w nocy. Boli mnie przed snem, dlatego boję się spać.
krul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czołem kamraci.

przez coma 15 paź 2011, 18:55
krul, witaj ;)
coma

czołem kamraci.

przez *Monika* 15 paź 2011, 18:57
krul, Witam Cię na forum!