Zaburzenia snu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Zaburzenia snu

przez cclaire 13 sie 2006, 16:11
Moze ktos ma rade na zdrowy ciagły sen.
Jetsem strasznie czujna w nocy. Kilkakrotnie sie budze. A to za sprawa chorej córki,która ma epi. Kiedys wystepowały u niej ataki w nocy. Od tej pory a spimy razem mam czujny sen. Byle odgłos mnie budzi. Nie ma obecnie ataków. Bardzo czesto wstaje rano nie wyspana,zmeczona. Nie moge brac zadnych srodków,które uspakaja bo zbyt obnizaja cięnienie krwi i tetno. Nalezy to niskocisnieniowców. Mam 47 lat i cisnienie nie przekracza 120/75. Czasmi bez kawy rannej ma 105/60 lub nawet 100/55. Praktycznie w ciagu dnia sie zdarza,ze jestem senna, nawet mam zawroty głowy. Czym sobie pomoc???

przez limba 13 sie 2006, 20:36
cclaire-Rozumiem Cię bo moje ciśnienie jest czasem 90/60 i wtedy bardzo bardzo żle się czuję.Podejdż proszę do apteki,sa tam niedrogie kropelki bez recepty,na podniesienie cisnienia.Napewno Ci pomogą-pozdrawiam
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez pawcio 15 sie 2006, 01:23
mowisz ze masz klopoty ze snem a czy myslalas nad lampka czerwonego wina raz ze jest zdrowe dwa nie za szkodzi ci napewno jako kobiecie ktora ma niskie cisnienie jedynie je poprawi Moim zdanie glupota bedzie cie kierowac do apteki po jakies srodki nasenne , w koncu ilez mozna brac tabletki sa tez naturalne srodki pozdrawiam i mam nadzieje ze sie dobrze wyspisz karaluchy pod poduchy :lol:
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez limba 15 sie 2006, 14:14
pawcio,myślisz,że jeśli ktoś pije psychotropy lampka wina wskazana??
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez pawcio 16 sie 2006, 00:16
limba z tego co mowila cclaire to juz nie ma atakow takze myslalem ze tez nie bierze lekow a poza tym to nie jest moja profesja sama rozumiesz a tak na marginesie to czy mamy juz ze wszystkiego zrezygnowac sami lekarze nadmieniaja o tym oczywiscie nie w nadmiarze pozdrawiam cie limbka oraz ciebie cclaire ;)
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

przez bu 16 sie 2006, 01:13
a na ten 'byle odgłos' mogę polecić korki do uszu :) najtańsze kosztują ok 1,50. Można je kupic w aptece, zagłuszają sporo odgłosów nocnych a budzik rano i tak usłyszysz.
bu

Sortuj wg