hej:(:(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej:(:(

przez kama1988 28 lis 2010, 14:02
sluchajcie potrzebuje rady
otoz waze 49 kg. przy wzroscie 160cm. od jakiegos czasu jestem na diecie, wazylam 57 i chcialam schudnac i udalo mi sie to i do niedawna wszystko bylo ok.podobalo mi sie jak wygladam i wogole ale od jakiegos czasu tak nie jest, ciagle wydaje mi sie, ze jestem gruba, waze sie na dwoch wagach przynajmniej raz dziennie a i tak uwazam, ze kazda z tych wag klamie, patrze w lustro i widze sam tluszcz choc wszyscy z otoczenia mowia mi, ze wygladam za chudo i za malo waze a najgorszy jest glos w glowie ktory mowi mi ciagle, ze mam tyle nie zrec bo bede gruba wiec nie jem..a jesli czasem zjem cos slodkiego lub w miare taki zwykly obiad to mam mega wyrzuty sumienia, duzo tez cwicze ale sa dni kiedy zupelnie mi sie nie chce i w te dni mam najgorsze mysli, ze jestem obrzydliwie tlusta i nic z tym nie robie..kochani pomozcie, co jest grane?czy to anoreksja?

Re: hej:(:(

przez ewaryst7 28 lis 2010, 17:47
Tak.To anoreksja.Koniecznie skontaktuj się z lekarzem.koniecznie.Nie czekaj.Im szybciej zacznisz sie leczyc , tym lepiej.Trzymam kciuki.

przez kama1988 28 lis 2010, 19:17
hmm..a jestes pewny/a ze to juz anoreksja?podobno anorektyczki nie jedza slodyczy lub normalnych posilkow a mnie sie czasem zdarza a poza tym nie katuje sie nie wiem jak mocno ja chyba raczej po prostu nie jestem glodna..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SamO 29 lis 2010, 00:25
kama1988 napisał(a):hmm..a jestes pewny/a ze to juz anoreksja?

tak/yes/oui/si/da

Sortuj wg