Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z seksualnością pomocy!


zagubiona86

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam poruszyć trochę krępujący temat. Boje sie pisać o tym, ale jednak potrzeba podzielenia i spytania czy ktos tez tak ma jest większa. Mam nerwice taką dokuczliwą od ponad roku. Od tego też czasu mam problem z moją seksulanością. Trudno jest mi określić czy jestem lesbijką, bi, czy hetero. Problem polega na tym, że podobają mi się kobiety,a dokładnie ich ciała. Psychicznie pociągają mnie bardziej mężczyźni. Oni jednak nie podobają mi się tak bardzo fizycznie. W sumie spotykałam sie jak do tego czasu (od wystąpienia nerwicy) z jednym chłopakiem, który rzeczywiście mnie pociągał, ale on był młodszy i mniej męski, niż faceci w moim wieku. Nic z tego nie wyszło, bo strasznie mnie olewał. Rozmawiam dużo na ten temat z psychologiem, ale mimo wszytsko nie umie sobie poradzić. Boję sie tego,kim jestem. Boje się spróbować z kobietą, nie miałabym odwagi i nie znam takich. Ogólnie nie wyobrażam sobie niby związku z kobietą, dlaczego jednak mam z nią fantazję erotyczne:( czuję sie wyczerpana pod tym względem, bo nie wiem kim jestem i za bardzo sie boję opini innych i swojej tak samo.. Wiem, że nikt nie da mi odp jaka jestem. Chciałam tylko dostać informacje, jak to jest z seksualności ktoś miał jakieś poważniejsze przeżycia z tym związane. Ja non stop o tym mysle, zameczam sie tym i nie umie nic zaakceptowa:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×