Spadam....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Spadam....

przez iryss 03 paź 2009, 18:06
Cześć czytam to forum już od jakiegoś czasu i niemiałam w planach nic pisać ale cały czas mam wrazenie ze coś ze mną nie tak...Mam przyaciół i to takich prawdziwych ale niepotrafie mówić im o tym co się dzieje w moim życiu...a komuś musz bo nieradze sobie. Ludzie czesto mi mówią że jest we mnie coś co przyciąga coś co sprawia że chcą mi opowiadać o różnych osobisty zeczach...potrafie słuchać ale nieimniem opowiadać...jeśli jest ktoś kto ma chwile to....bardzo chętnie po prostu napisze...
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Re: Spadam....

przez shadow_no 03 paź 2009, 18:11
iryss, witaj,
dobrze, że postanowiłaś coś napisać do nas. Twoi znajomi, dlaczego nie chcesz/nie możesz się przed nimi otworzyć? Skoro mówisz, że to prawdziwi przyjaciele - będą Cię wspierać i najprawdopodobniej pomogą.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez iryss 03 paź 2009, 18:16
To nie jest takie proste...jak już mówiłąm bardzo lubie albo raczej bardzo lubiłam słuchać o kłopotach ludzi uwielbiałam tą świadomość że moge komuś pomuc ale z czasem przestałam sobie z tym radzić bo oprucz problemów innych ludzi mam na sobie też swoje i to mnie przerosło..i obiecałam sobie że nigdy nie bede obciążać swoimi problemami innych bo przecież oni mają swoje kłopoty i mysle ze niemam prwa...niemoge zzycać na kogoś na kim mi zalerzy tylu spraw i nie umiem..
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wciacia 03 paź 2009, 21:17
czy jak ty wysłuchujesz problemów innych to czujesz się obciążona?
wielu ludzi potrafi wysłuchać,wesprzeć i pomóc i wcale nie czuć się obciążonymi-bo nie biorą odpowiedzialności za czyjeś problemy i wtedy nie czują się obciążeni
więc może jednak porozmawiaj z kimś o tym jak się czujesz.
wciacia

przez joanna5 03 paź 2009, 22:42
hej,witaj na forum,unnies sie.
joanna5

przez Abradab 04 paź 2009, 11:40
Witaj. Czuj się jak u siebie w domu ;)

Sortuj wg