Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spadam....


iryss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czytam to forum już od jakiegoś czasu i niemiałam w planach nic pisać ale cały czas mam wrazenie ze coś ze mną nie tak...Mam przyaciół i to takich prawdziwych ale niepotrafie mówić im o tym co się dzieje w moim życiu...a komuś musz bo nieradze sobie. Ludzie czesto mi mówią że jest we mnie coś co przyciąga coś co sprawia że chcą mi opowiadać o różnych osobisty zeczach...potrafie słuchać ale nieimniem opowiadać...jeśli jest ktoś kto ma chwile to....bardzo chętnie po prostu napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste...jak już mówiłąm bardzo lubie albo raczej bardzo lubiłam słuchać o kłopotach ludzi uwielbiałam tą świadomość że moge komuś pomuc ale z czasem przestałam sobie z tym radzić bo oprucz problemów innych ludzi mam na sobie też swoje i to mnie przerosło..i obiecałam sobie że nigdy nie bede obciążać swoimi problemami innych bo przecież oni mają swoje kłopoty i mysle ze niemam prwa...niemoge zzycać na kogoś na kim mi zalerzy tylu spraw i nie umiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak ty wysłuchujesz problemów innych to czujesz się obciążona?

wielu ludzi potrafi wysłuchać,wesprzeć i pomóc i wcale nie czuć się obciążonymi-bo nie biorą odpowiedzialności za czyjeś problemy i wtedy nie czują się obciążeni

więc może jednak porozmawiaj z kimś o tym jak się czujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×