Witam...!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam...!

przez tet 21 wrz 2009, 16:26
Witam wszystkich. Jestem nowa, aczkolwiek nie "nowe" mi Wasze doświadczenia. Znalazłam to forum przy okazji wyszukiwania informacji dotyczących nerwicy, zostałam do tego niejako przymuszona ostatnim atakiem, który mocno mocno mnie wystraszył (strach przed strachem!). Także obecnie boję się własnego cienia, lekarz internista koniecznie zalecił psychiatrę. To będzie poważny krok, stroniłam od lekarzy jak mogłam ale teraz.. czuję że doszłam do miejsca, z którego sama już nie pójdę dalej i potrzebuję pomocy. Przeglądając liczne tu opisy odczuć i problemów sama odczuwam lekką ulgę, są tak podobne! Wcześniej myślałam, że ze mną jest naprawdę źle a teraz widzę że nie jestem aż tak wyjątkowa :-) Pozdrawiam!
tet

Re: Witam...!

przez shadow_no 21 wrz 2009, 16:44
tet, witam na forum. :)
Fajnie, że mimo wszystko czuć od Ciebie optymizm. :) Pozdrawiam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez tet 21 wrz 2009, 17:16
Nie pozostało mi nic innego.. jak tylko kurczowe trzymanie się nawet najmniejszej dawki optymizmu. Teraz problemem będzie wyszukanie dobrego lekarza psychiatry. Nie wiem czy próbować uderzyć w bezpłatną placówkę czy lepiej zapłacić :roll:
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 21 wrz 2009, 19:45
tet, witaj na forum ;)
Ridllic

przez polakita 21 wrz 2009, 20:33
tet napisał(a):Nie wiem czy próbować uderzyć w bezpłatną placówkę czy lepiej zapłacić :roll:

Spróbuj państwowo, a jak ci się nie będzie podobało to zmienisz. Nie musisz się od razu decydować na branie proszków, pójdź poznaj lekarza, zobacz czy ci odpowiada. Leczenie antydepresantami trwa długo, rok, półtora, więc będziecie się widywać od czasu do czasu :)
polakita

przez tet 21 wrz 2009, 22:05
Myślę, że to najbardziej sensowne wyjście. Leki w domu jendak już mam, od lekarza rodzinnego.. sama chciałam - napady były nie do wytrzymania. Dziękuję za podpowiedź ;)
tet

Sortuj wg