Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Martadella 10 sty 2008, 01:50
Trafiłam na to forum przypadkowo szukając jakiegoś uspokajającego leku homeopatycznego na nerwicę. Widzę, że sporo ludzi ma podobne problemy. Nie zdawałam sobie sprawy , że jest aż tylu ludzi z podobnymi odczuciami. Mój problem zaczął się kiedy miałam 23 lata. Lęki, zaczęłam unikać wychodzenia z domu.. myślałam na początku że to tylko jakiś stan przejściowy ale zaczęło się pogłębiać. Teraz wiem. To jest nerwica lękowa. Zawsze bałam się chodzić do kościoła. Od małego. I mdlałam w nim ze strachu chyba. Obecnie urodziłam dziecko i moja choroba trochę ustąpiła, ale boję się iść do pracy, jechać pociągiem gdzieś daleko sama. Boję się nie wiem sama czego? Że umrę? W końcu wszyscy umrą...Może na tym forum znajdę jakieś rozwiązanie moich problemów. Może jakieś porady. Witam wszystkich. :roll:
Boże spraw by Mi się chciało, tak jak Mi się nie chce.

przez shadow_no 10 sty 2008, 20:25
Martadella, witaj na forum,
czuj się u nas dobrze. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Pstryk 10 sty 2008, 20:26
Witaj Martadella. Miło Cię poznać.

Jestem pewna, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasiek555 11 sty 2008, 12:32
Witaj mam takie same objawy jak Ty,też mam małe dziecko jak chcesz pogadać do zapraszam gg11989755

przez K. 11 sty 2008, 20:01
Martadella, witaj, mam nadzieję, że forum to przyniesie poradę i pomocną dłoń :smile:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Sortuj wg