W jakich facetach gustujecie, drogie panie ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 07 lis 2014, 19:10
Hans, oto ,ze w latach 90-tych po upadku systemu , zaczeli sie wozic beznadziejni faceci ze złotymi łańcuchami na szyjach tymi samochodami, czesto gagsterzy zdolni nawet do tego zeby kogos zabic i to zostalo w duzej mierze do dzisiaj,ze facet jakis póldebilek podjeżdża pod dyskoteke BMW, wchodzi taki w swoim mniemaniu król wyrywa laski.Ten podział sie wytworzył w latach 90-tyvh ze BMW to dla gangsterów albo dyskosiów a jacys porzadni faceci nawet jak ich stac to nie wsiada do tego czegos bo kojarzy się z ludźmi, od których lepiej trzymać sie z daleka .Sama pamietam jak sie nabijalismy z takich typów jak byłam w liceum lata 90-te, ja raczej miałam towarzystwo pankoli, metali a innymi pogardzalismy , oni nami tez moze, ale nie specjalnie nas to obchodziło bo wazne było ze my jestesmy ci lepsi madrzejsi .Teraz troche inaczej patrze, ale jak rozmawiam z kolezanka to do tej pory nie mozemy sobie darowac żeby nie uzyc okreslenia dyskomłot albo technomłot i sie ironicznie przy tym nie usmiechnąc ;) . A dyskoteka była dla nas miejscem obciachu, do którego sie chodzi rzadko raczej zeby sie ponabijac.Mam nadzie ze w miare obrazowo to wyjasniłam o co chodzi i jak to wyglądało.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez lojantka 07 lis 2014, 19:23
tahela napisał(a): oto ,ze w latach 90-tych po upadku systemu , zaczeli sie wozic beznadziejni faceci ze złotymi łańcuchami na szyjach tymi samochodami, czesto gagsterzy zdolni nawet do tegozeby kogos zabic i to zostalo w duzej mierze do dzisiaj,ze facet jakis póldebilek podjeżdża pod dyskoteke BMW

oj tą oj tą mój stary, z zawodu księgowy o typowym cebulowym mentalnie imieniu dojeżdżał codziennie pod zakład pracy swoim bmw (już nie, bo skasował). ale to było takie z lombardu, 15-letnie, więc może się nie liczy. ale fajne było, czuło się ten luksus

dziś to drechy prędzej golfami śmigają
lojantka

przez tahela 07 lis 2014, 19:31
harlancoben, co ty tam wiesz co stary w pracy robił, zartuje, moj kolega tez miał BMW, juz sprzedał, ale to ył własnie taki typowy dyskoś, szalałam z nim jak miłam 5-7 lat później nasze drogi sie rozeszły z pwodów innych zainteresowań i diametralnie innego srodowiska, ale cześc czesc zostało ,ze dwa lata temu jakos byłam u niego w domu, nasza rozmowa polegała na tym,ze włączył youtuba i smieszne filmiki i się a tego nabijał i tak przez godzine , jak wyszłam od niego to odetchnełam , po godzinie uwsteczniania sie mentalno - intelektualnego, na oko bardzo fajny , kulturalny facet, laski na niego leca, ale dla mnie masakra bo on niestety poza te filmiki na youtubie nic wiecej soba nie reprezentuje, no i lubi tańczyc i dyskoteki ble rozpisałam sie chyba za duzo
Ostatnio edytowano 07 lis 2014, 19:33 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 07 lis 2014, 19:32
Ale robicie oftop, dlaczego w temacie dla pań doberman musiał wylewać swoje żale i wykoleił cały temat?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Anieczkaa 07 lis 2014, 19:34
no właśnie ;)

przez tahela 07 lis 2014, 19:34
Pieprz, z tego co pisze mozna wywnioskowac i to bardzo mocno jakich facetów lubie a jakich nie, wiec nie do końca off-top :D, trzeba umiec tylko czytac miedzy wierszami , to prawie jak z poezją ;)
Ostatnio edytowano 07 lis 2014, 19:36 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Pieprz 07 lis 2014, 19:35
Tahelo, w takim razie (Tobie) zwracam honor ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez tahela 07 lis 2014, 19:37
Pieprz, ;) spoko
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez lojantka 07 lis 2014, 19:54
no tahela najwidoczniej nie leciałaby na mojego starego, a to już jakiś związek z tytułem wątku

a wypowiadając się na temat, to ja gustuję w facetach dobrych, dobrych o dobrym sercu, kręci mnie dobroć i taka mądrość trochę wyniesiona z książek, a trochę życiowa. poczucia humoru i tak nikt nie ma, więc już sobie dałam siana z tym wymogiem w '94
lojantka

przez madlen92 07 lis 2014, 20:10
Gustuję w zajętych szczęściarzach, chodzących ideałach... Nieszczęsna ja...
madlen92

przez Doberman 07 lis 2014, 20:28
madlen92 napisał(a):Gustuję w (...) chodzących ideałach... (...)

A jak według Ciebie wygląda i czym się charakteryzuje ideał faceta?
Doberman

przez tahela 08 lis 2014, 02:50
madlen92,
NIE MA IDEAŁÓW, KAZDY KTO WYGŁADA NA IDEAŁA NA POCZĄtku OKAZUJE SIE BARDZIEJ STUKNIETY OD TYCH , KTÓRZY SIE NIE MASKUJA BO nie musza, sa normalni, jak ktos odstaje zbytnio od społeczeństwa w sensie psychicznym m\ na poczatku sie maskuje i ,ze ideał a po czaie zawsze wyjdzie, ostatnio doszłam do takiej konkluzji z kolezanką, wiadomo sa ludzie , którzy np. sa bardziej z nami zbieżni temperamentem ja rozkrzyczanych takich ze wszedzie ich pełno akceptuje ,ale nie za długo bo mnie mecza i wiadomo zainteresowania podobne musza miec,no i Umberto Eco bo ja go lubie hihi
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez lucy1979 08 lis 2014, 13:24
Ja lubie takich jakich nie lubi Tahela :D
Czyli ma być w dresie, wydziarany i przytyrany( napakowany, jak mówią niekumaci) musowo.
Złoty łańcuch opcjonalnie, dobrze aby był, znaczy, ze koleś ogarnięty.
Tylko aby disco polo nie słuchał a hiphopu, bo nienawidzę takiej muzy.( Znaczy discopolo nienawidzę)
Beemka również mile widziana. Ale niekoniecznie. Aczkolwiek jakiś wóz przydałby się.

A teraz proszę, możecie pisać jaki to pustak ze mnie. Ale to nie chodzi o kasę, ale o to aby był ZŁy :twisted: :twisted:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez kupmitrumne 08 lis 2014, 13:58
Do szczęścia dobra fura jest mi zbędna , nigdy nie przepadałam za bogatymi kolesiami zamkniętymi w złotych klatkach , którzy są tak nieszczęśliwi , że aż żal patrzeć ... na moim etapie gustuje w mężczyznach z poczuciem humoru .

Sortuj wg