Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2015, 11:51
Dzień dobry!

Ja dziś już spokojnie sobie pracuję, mam sryliard papierzysk do przejrzenia.
Rano terapia, ryneczek, kupiłam zapas warzyw i 2 ogromne piękne prawdziwki tzw. królewskie ( co zrobić, jak sama zebrać nie mam jak).
Kawsko piję, ale niewiele pomaga, bo nie spałam dobrze w nocy, strasznie kaszlałam. Pogoda u mnie na ból głowy, leje, potem wychodzi słońce, potem chmury. No cóż jesień... Ale i tak wskoczyłam w sukienczynę pod swetrzysko, tylko w nogi trochę ciągnie w balerinach.

Aurora88, Kochana, udało Ci się rozkręcić? Mam nadzieje, że masz chwilową zniżkę formy, którą pozostaje tylko przetrwać. Nie masz teraz na terapii jakiś ciężkich tematów, bo też czasami odchorowujemy i to.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 29 wrz 2015, 15:08
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez woowoo 29 wrz 2015, 15:59
mam nadzieje, ze dzień Wam jakoś zleciał. Ja w pracy do 13 miałam nasilenie smutku, ale później jakoś odbilo na szczęście.
Idę do mojej psycholożki, długo się z nią nie widziałam. Straciłam terapeutyczne zawzięcie, ona zdaje mi się nieefektywna albo ja niereformowalna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 16:42
Aurora88, powiedziałam koleżankom w pracy, że jest wiercone w każdym budynku, w którym przebywam. Śmiały się :bezradny:

kosmostrada, ja sobie wzięłam dopalacza na suchy nerwowy kaszel.

Wróciłam trochę wcześniej, wrzucę zdjęcia księżyca, a potem może się w końcu wezmę za plan stażu, co by nie było problemów. Ach, no i jeszcze sprawdzian z farmakologii w niedzielę.

woowoo, czasem po przerwie coś rusza. Ogólnie dzień dzisiaj ładny, nie?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 wrz 2015, 17:04
Oj jak spokojnie tu dzisiaj...

Właśnie pożarliśmy placki ziemniaczano cukiniowe z fetą ( wreszcie zrobiłam, mniam :105: ) i wybieram się po puszkę dla psa, bo biedak dziś na twarogu z żółtkiem.
Nie chce mi się, zmęczona jestem i niewyspana, ale co zrobic, monsz wrócił do pracy, młody wychodzi na trening. Wkurza mnie to, bo to oni upierali się przy futrzaku, mi jeden w życiu absolutnie wystarczył.
O tyle dobrze wyjśc z domu, że u mnie na dole też wiercą :shock: , jakaś plaga, czy co?
No dobra jeszcze kawka przed wyjściem na speeda...

cyklopka, sama nie wiem co na ten kaszel wziąc, bo raz jest mokry, raz suchy... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 wrz 2015, 17:05
Cześć. :evil:

Spamowa wyspa

przez filip133 29 wrz 2015, 17:39
Cześć
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 17:53
kosmostrada, na kaszel? Wszystko! :great:

Wrzuciłam zdjęcia księżyca, cała noc na balkonie i zero lajków. Czo ten fejsbuk :( :bezradny:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 29 wrz 2015, 18:01
cyklopka, obraź się i skasuj facebooka... :D :P

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 18:04
filip133, nie śmiej się, miałam skasowany przez kilka miesięcy, jak miałam depresję :(

Nikogo nie obchodzą moje zdjęcia :(
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 29 wrz 2015, 18:08
Ja kasowałem swojego dwa razy już, i teraz mam tylko takiego bez prawdziwego imienia i nazwiska, żadnych danych i polubień, do kontaktów tylko z niektórymi internetowymi znajomymi - obecnie mam 4 osoby tam... :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 wrz 2015, 18:10
Dzień dobry Spamowiczom! :papa:

A mnie jest dzisiaj zimno jakoś. Też zrobiłam sobie kawę z mlekiem i rozmyślam, coby tu dzisiaj zrobić w domu, żeby się rozgrzać. :bezradny:
Niby zimno w domu nie jest, bo już grzeją, temperatury też nie mam, raczej ciut poniżej normy miewam ostatnio.

kosmostrada, pyszne placki zrobiłaś, bardzo lubię z cukinią. Ja wczoraj ugotowałam botwinkę, dostałam od koleżanki z jej hodowli w szklarni, pycha taka młodziutka, więc dziś po pracy ugotowałam tylko ziemniaki i nafutrowałam się do syta. :D
A na kaszel dobry jest syrop herbapeckt w ciągu dnia, a noc, żeby nie dusiło i dobrze spało pastylki thiocodin. Wypróbowany sposób i podczas grypy zalecony przez lekarza.
Ja mam też sąsiadów za ścianą, którzy co kilka dni coś wiercą, a gdzieś wyżej stukają... no remonty, remonciki. :silence: :D

Taka martwa dziś Spamowa, dlaczego, źle się czujecie Kochani? Jesienna nostalgia?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 wrz 2015, 18:12
filip133, mnie niestety kazali wpisać prawdziwe nazwisko, a za bardzo mi zależało na co dopiero odzyskanych kolegach i koleżankach, to zostałam.

Jak chcesz to ci mogę wysłać link do zdjęć księżyca na priv.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 29 wrz 2015, 18:20
cyklopka, dobrze, wyślij :)

Sortuj wg