Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sie 2015, 10:53
Aurora88, ja tez za upalem nie przepadam ,wrecz go nie znosze .
W tym, sek ze nie ma mi kto pomoc i bojam sie jeszcze tego ze jak np ze mnie w UM zrezygnuja to zostane bez pracy calkiem bo juz watpie zebym znalazla cos na szybko a Madzi rodzice beda musieli poszukac kogos na moje miejsce. Umowilam sie z nimi na srode ze z nimi porozmawiam i im powiem.

Mialam isc z mala na spacer ale za cieplo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sie 2015, 11:22
Dzień dobry!!!

U mnie też gorunc... Jeden plus tego, że wczoraj był prawdziwie letni wieczór i mogliśmy pójśc posiedziec na zewnątrz na zakończenie urlopu mensza. Wypiłam tylko małą lampkę wina, ale zawsze to zaliczony obowiązkowy punkt programu letniego. No i poparadowanie w sandałach na obcasie zaliczone. ;)
Zaraz idę na chwilę do pracy. Zobaczymy co dalej, ale nic mi się dziś nie chce, ot taki dzień.

platek rozy, Kochana*****, nie dziwię się, że goście wymęczyli.
Szkoda, że z Madzi musisz rezygnowac. Wiem, że się bardzo martwisz, ale bądźmy dobrej myśli, że coś dobrego z tego wyniknie - jakaś praca, która pieniążka Ci przyniesie. Sciskam mocno!

Aurora88, Ja ogromnie doceniam to gdzie mieszkam, ale rzadko korzystam z morza w sezonie ze względu na tłumy.
Może wieczorkiem nogę wystawisz, jak się zrobi przyjemniej.

Miłego dnia!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez high 03 sie 2015, 11:50
Witajscie! ;) :**
Aurora88, na szczęście były tam 2 misie ;)

Wstałem niedawno, budzik miałem wcześniej ale nie chciało mi się wstawać. Dziś muszę pomalować sufit u rodziców, zrobić zdjęcia, pojechać z tatą do klientów.
księżyc znika, ciepło się robi, więc czas zaświecić w tym tygodniu na motylki :D
Dałem moim ptaszkom kąpiel, już się pluskają :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 sie 2015, 12:54
Aurora88 napisał(a):cyklopka, a jak tak odsypiasz, to może Ci brakuje jakiś mikroelementów? Magnez, coś? Ja wiem że to niepopularna teoria, ale sobie zrobiłam swego czasu intensywną suplementację i pomogło ^^

Brałam magnez, aż mi niedobrze było. Kawę trochę ograniczyłam. Morfologię krwi mam jak zwycięzca. :bezradny:

Wróciłam z terapii, pani podoba się pomysł z gitarą, jako ćwiczenie wytrwałości i proponowała podobny trening codziennego mówienia o co mi chodzi w sposób adekwatny do sytuacji :pirate:

kosmostrada napisał(a):No i poparadowanie w sandałach na obcasie zaliczone. ;)

A ja wczoraj poszłam do kościoła w szpilkach, bo baleriny nie pasowały kolorystycznie, a trampki może niekoniecznie. I idę sobie chodnikiem, a tu blok po drugiej stronie ulicy odbija rezonując głośne "tyku, tyku, tyku" :mrgreen:

Ale dzisiaj już w trampkach w groszki :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 03 sie 2015, 13:08
cyklopka napisał(a):trening codziennego mówienia o co mi chodzi w sposób adekwatny do sytuacji

:D, no to jest słuszna koncepcja. :great:

cyklopka napisał(a):A ja wczoraj poszłam do kościoła w szpilkach

:105:

Bardzo lubię Cię tu czytać. :>
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 sie 2015, 13:14
Witam poniedziałkowo ;)
W końcu ciepło :yeah:
Od rana polatałam ze szmatą i posprzątałam, bo w weekend złapał mnie leń i mi się nie chciało :P

cyklopka, pamiętam jak poszłam na egzamin wstępny na studia magisterskie w szpilkach :hide:
idąc oddać kartę odpowiedzi tylko moje stukanie obcasów było słychać :hide:
a co do gitary, też kiedyś próbowałam się sama nauczyć grać, ale skończyło się na tym, że nauczyłam się tylko "Alleluja" ze Shreka i zabrakło mi wytrwałości :mrgreen: stwierdziłam, że nie muszę być multiinstrumentalna i umiejętność gry na pianinie mi wystarczy :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 sie 2015, 13:19
acherontia-styx napisał(a):a co do gitary, też kiedyś próbowałam się sama nauczyć grać, ale skończyło się na tym, że nauczyłam się tylko "Alleluja" ze Shreka i zabrakło mi wytrwałości :mrgreen: stwierdziłam, że nie muszę być multiinstrumentalna i umiejętność gry na pianinie mi wystarczy :P

Do pianina mam za wąskie dłonie i za małą podzielność uwagi, żeby nie powiedzieć słuch muzyczny w dolnych strefach stanów średnich.
Uczyłam się gitary klasycznej, a teraz chcę się nauczyć akordów, żeby sobie pod piosenkę akompaniować. 10-20 min dziennie, żeby ścięgien nie nadwyrężyć.
I bardzo możliwe, że właśnie ten kawałek będzie czwartą balladą w moim repertuarze, bo tak sobie zaplanowałam, że nie więcej niż cztery na raz, za to porządnie.

bonsai, polecam się :oops:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sie 2015, 13:33
Dementuję rozsiewane przeze mnie plotki - nie ma gorąca u mnie jeszcze. ;) Wyszłam za winkiel i okazało się że powiewa wiaterek, a w
cieniu to nawet lekki dyskomfort czułam w mojej cienkiej sukienczynie.
Pierwszy raz kupiłam śliwki w tym sezonie, już były zachęcająco miękkie. No wkrótce czas na zrobienie kolejnego must-have sezonu, czyli knedli ze śliwkami. A teraz zastanawiam się czy zrobic placuszki z borówkami, czy muffiny...Hmmm. To tak w ramach przełamania dzisiejszego "nic mi się nie chce".
Od rana zbieram się do nastawienia pralki, jakby co najmniej przerzucenie tony węgla mnie czekało... :bezradny: Nie znoszę takich dni bez energii, ale widocznie organizm musi się zresetowac.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 sie 2015, 13:48
cyklopka, "Alleluja" ze Shreka ma na pewno 2 wersje na gitarę. Jedna banalnie prosta, nauczysz się jej w 15 minut (mnie jej kolega nauczył o 23 siedząc na ławce przed blokiem po 2 piwach :mrgreen: - sąsiedzi mieli mały nocny akompaniament :P ) , druga już trudniejsza i wymaga trochę ćwiczeń ;)

Zawsze mi się jeszcze marzyło nauczyć się "Moja i twoja nadzieja" Hey, ale no cóż :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sie 2015, 14:10
Witajcie Kochani!!! :papa:

Nareszcie sobie siadłam z kawusią po dreptaniu w kuchni... zrobiłam gar lecza, więc nakroiłam się warzyw, kiełbaski i stopniowo obsmażałam je.
Taki plan miałam wczoraj... no to wykonałam. Nie będę codziennie stać przy garach, skoro ma być tak gorąco.
U mnie też nie ma jeszcze takiego upału, ale jest dość ciepło, wystarczy to, że wróciłam z rynku z siatami i miałam mokre plecy.
Słońce jest, ale takie jakieś zabździane :bezradny: może i dobrze, że nie praży... ale deszczu brak, susza na całego!

kosmostrada, też się czuję na zasadzie "nic mi się nie chce" :D taki chyba dzień leniwca po weekendzie. :bezradny:
Fajny miałaś wczoraj wieczór Kochana, trzeba z lata korzystać i wyciskać wszystkie soki... tak dla ciała, jaki i dla ducha!
A knedle obowiązkowe ze słodką śmietanką. Ja poczekam na węgierki. Będą i powidła robione i knedle.

platek rozy, trudny masz wybór, ale chyba trzeba zrezygnować z Madzi, a szkoda. Może akurat będzie dobrze i dasz radę w UM, trzeba do tego podejść z perspektywą możliwości dalszej tam pracy. Początki bywają nieraz trudne, ale myśl pozytywnie!

cyklopka, acherontia-styx, brawo za umiejętności muzyczne! Zawsze chciałam umieć grać na pianinie, ale tylko wlazł kotek na płotek nauczyłam się. :mrgreen:
A Cyklopka nasza to wszechstronnie uzdolnione Dziewczę... gra, pisze, haftuje, robi żurawie, uczy angielskiego.... nie będę już wyliczać, bo w kompleksy wpadnę. :D

high, czy ptaszęta już wykąpane? To trza lecieć malować sufit u rodziców. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sie 2015, 14:45
Jednak wygrały placki, bo nie chce mi się odpalac piekarnika.
ktoś ma ochotę na słodki lunch? ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 03 sie 2015, 14:48
kosmostrada, moje serce jest, jak pies, daj mu jeeeeść! ;) Brzuszek też głodny, kurna. Rzuciwszy okiem tylko, myślałem, że to są boczniaki. <3 No ale za plackami również przepadam, więc jedz szybko, zanim zdążę tam do Ciebie dojechać. :>
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sie 2015, 15:00
mirunia, Hej Kochana!***** Chyba też jutro na rynku kupię składniki na leczo, bo papryka już bywa w dobrej cenie. A to fajna sprawa, bo gar można nagotowac.
Też czekam na słodziutkie śliwki do knedli.
No to jutro znów luźny dzionek będziesz miała, upał Ci więc niestraszny.

bonsai,Teraz już się zaczął sezon na grzybki leśne, więc boczniaki owszem będą, ale jak innych zabraknie.

Idę sprawdzic na ogródek jak się mają moje motyle... :D Wszystko byle nie zabrac się do roboty. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sie 2015, 15:03
kosmostrada, placuszki pychota!!! Sezonowe delicje też łaskoczą moje podniebienie. Dzięki, ale to już będzie dla mnie deser, po pożarłam michę lecza. :D
Na zsiadłym mleku /kefirze je robiłaś?

Kosmo, taki gar jednodaniowy jest super, warzywa + kiełbaska i z głowy gotowanie.

Sortuj wg