Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 20 mar 2016, 16:19
siema popoldniowo

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 mar 2016, 16:41
misty-eyed, To co Kochana, relaksujemy się dzisiaj? :D

Ḍryāgan, JERZY62, Heloł Chłopaki!

Carica Milica, No i grunt, że imprezka udana! A współlokatorów strata...

mirunia, No cześć Słońce, wypatrywałam Cię wczoraj... Na razie nic nie wymyśliłam, bo miałam nalot niezapowiedziany rodzicielki, ale przyjemność sobie sprawiłam, bo dałam jej perfuma. :smile:
Czekam na mensza co by razem coś porobić przy niedzieli, miałam plana, że rodzinnie pójdziemy coś zjeść.
Pychota obiad masz, taki "domowy"... :105:

cyklopka, To zdrówka życzę! W końcu od czwartku w szkołach wolne, więc byle do środy.

Lusesita Dolores, To masz spokojną niedzielę poza domem.

Marcin2013, Masz teraz taką fazę, że nie możesz spać?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 mar 2016, 17:07
kosmostrada, i dzisiaj i wczoraj...taki czas nastał :D Wiosenne przesilenie z pewnością...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 mar 2016, 17:17
Nic nie poradzę, że współlokatorzy nie chcą się integrować. :bezradny: Najważniejsze, żeby nie hałasowali po nocach i nie wyłączali mi ekspresu do kawy. :mrgreen: Zmusiłam się do zrobienia obiadu, a miała być zamówiona pizza.
W czwartek jadę do domu na święta. Nie mogę się doczekać rodzinki i spacerów z psem.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 mar 2016, 17:28
kosmostrada, ale muszę jednak jechać w środę do tej nowej klientki, bo długo czekała na termin :hide:

Ale dzisiaj już nie wyzdrowieję, bo mi temperatura rośnie.

Niestety dalej mamy gościa i w sumie nie zapraszałam do pokoju, kiedy leżę i jedyne co mogę to patrzyć się tępo w telewizor, i nie będę prowadzić konwersacji na temat tego co akurat leci :roll:

Oni nie słyszeli o przestrzeni osobistej?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 mar 2016, 17:40
kosmostrada, Kosmuniu, ja wczoraj psiontałam, myłam okna, gotowałam i nie bardzo już miałam siłę na pisanie, :bezradny: taki czas.
Podobały się rodzicielce perfumy, zadowolona?

misty-eyed, biały barszcz "na gęsto" jest jedyny w swoim rodzaju, mmmmm... :105:
A przedwiośnie tego roku daje nam nieźle w kość. Mogłyby te święta być później, żeby jakoś dojść do siebie po zimie.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 20 mar 2016, 19:25
Ḍryāgan, to co wróciliscie do siebie?

mirunia, dzieki

kosmostrada, tak dzieki :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 20 mar 2016, 19:55
no taka faza jest morze minie dobre haha :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 mar 2016, 20:15
Dobry wieczor Kochani:********
A ja mam podobne podejscie do przygotowan swiatecznych jak nasza Ania. Specjalnie sprzatac nie bede bo sprzatam przeciez na codzien , firanki sobie tylko popralam . zakupow tez ogromniastych robic nie bede , zrobie garnek zurku na bialej kielasce z jajem i ziemniaczkami... A na drugie jakos ze ostatnio mam smaka na rozne w ariacje makarnowe to sobie ukrece jakisik makaronik , i w sumie kto mi zabroni??? Jak mam ochote. Zrobie tez kilka faszerowanych jajek i faszerowane avokado.I tyle.
Dzis mialam dzien wystawowy . Bylam na Beksinskim i na "Tempus Fugit - o czasie i przemijaniu "(przepiekne stare ryciny i miedzioryty pochdzace z 17 wieku) oraz na wystawie o dramatycznych wydarzeniach na Majdanie ktore mialy miejsce w 2014 roku.Bardzo mi brakowalo takiego wyjscia. Dawniej czesciej chodzilam .. dawniej przed 2 epizodem.

Kosmostrada:********* Kochana wybralas sie na to jedzonko???? A co do Reveala to on tak pieknie sie rozwija na mojej skorze ze sie z nia stapia niemalze i dlatego to moj 2 skin scent .Szkoda ze na Tobie krotkotrwaly :( Na mnie pachnie ze 6 - 7 godzn tak intensywnie...

mirunia Slonce jak ten sosik musztardowy robilas?:********* Jak sie czuejsz? Pomijalals juz jakas dawke esci???

misty-eyed, Aniu :********* jakie menu swiateczne zaplanowalas????

cyklopka, Zdrowka Slonce:******** ! Zaziebienie zlapalas????

Obrazek Jeden z miedziorytow "Trzy parki"

Obrazek Beksinski
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 20 mar 2016, 20:35
O Boshe , boshe skonczyl mi sie Sherlock na BBC i nie mam co ogladac w niedzielny wieczor ... A tak mi sie milo czas z tym Sherlockiem spedzalo.
Chyba sobie poogladam The Fall o psychopacie .
Moja bizu juz do mnie plynie :105: :105: :mrgreen: Wlasnie posprawdzalam maile i wyslalan zostala juz kazda sztuka bizu . No to czekamy ---- ze trzy tygodnie :yeah: :angel:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 mar 2016, 20:41
platek rozy, powiedziała, że zwykła wirusówka, a ja się czuję jak przy świńskiej grypie.
Kot mi łóżko zajął, to nie miałam sumienia jej wyganiać, jak staruszka przyszła się przytulać.

Ćpię antywirusowe i przeciwbólowe, modlę się, żebym w środę mogła wyjść. Na razie na więcej niż kisiel i oglądanie reality mnie nie stać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 mar 2016, 20:44
platek rozy, Kamilko, też lubię takie wyjścia, zazdroszczę. Beksiński trochę depresyjny, ale niesamowity. Wystawy, muzea, galerie, przenoszą w inny świat. Ostatnio bardzo rzadko bywam, ponieważ dla Męża jest to problem, a sama nie wybiorę się. Moje znajome wolą kino, w przeciwieństwie do mnie., dlatego mam ograniczone możliwości...
Czekam aż Wnuki dorosną :mrgreen:

Moje menu świąteczne: rolada-pierś indyka z pieczarkami i pomidorami suszonymi / z sosem chrzanowym lub wiśniowym-zastanawiam się jeszcze/ polędwiczki marynowanie w sosie sojowym duszone z brokułem, tradycyjne buraczki /tylko z jabłkiem/ duszone, marchewka gotowana /bez dodatków, jedynie łyżeczka masła/, ze względu na dzieci, sałatka z gruszką i prażonym słonecznikiem, bo bardzo lubię, ciasta lekkie-drożdżowa baba, sernik klasyczny i placek jabłkowo-gruszkowy z kakao, wg. przepisu E Wachowicz, oczywiście żurek jak wspominałam. I tak będę miała co robić. Mąż zobowiązał się zrobić klasyczną sałatkę jarzynową. Na pewno też zrobię kilka jajek faszerowanych, aha, we wtorek, chyba, będę piekła pasztet drobiowy, lekki
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 mar 2016, 20:45
platek rozy, hej! Miałaś Kochana piękną niedzielę, fajne są takie wyjścia na wystawy. A Beksiński jest niezły... ta grafika mocna, daje po oczach.

Też szukałam oryginalnego sosu do tego schabu i znalazłam taki: http://bymagda.blog.pl/2014/08/01/schab ... ztardowym/ wyszedł bardzo smaczny, tylko oczywiście proporcje zmieniłam, bo miałam 6 porcji schabu (kotletów), to mniej tej musztardy, ale cebule dałam dwie.
Taki sos nadaje się do wielu różnych mięs duszonych.

Płatuś, już od kilku dni pomijam esci, dzisiaj wzięłam, jutro bez. Ale czuję się różnie, zmęczenie swoje robi i jak zwykle ranki są najgorsze, zanim się rozkręcę. Dobrze czułam się w czwartek i piątek, wczoraj tak sobie, a dzisiaj różnie.
Właśnie wzięłam gorącą kąpiel, rozgrzać mięśnie pleców.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 mar 2016, 20:49
platek rozy, mirunia, ja robię taki schab w sosie koperkowym, dodaję trochę startej marchewki i ew. inne warzywa. Też prosto i szybko. Schabowe tradycyjne rzadko jadam, choć lubię. Odkąd olej kokosowy jest dostępny w Biedronce, zagościł w mojej kuchni już chyba na stałe...
Dalajama XIV

Sortuj wg