Skocz do zawartości
Nerwica.com

hydrokolonoterapia - macie zdanie na ten temat?


Gość lakuda

Rekomendowane odpowiedzi

no dobrze, to zeby przybliżyć, to kilka słów o tym..

 

1) w jelicie grubym odkładają się niestrawione resztki pokarmu

2) jelito grube potrzebuje pomocy. Przyniesie ją PODOBNO hydrocolonoterapia.

TO zabieg polegający na głębokim płukaniu okrężnicy.

3) Zabieg skutecznie usuwa złogi ze ścianek jelita grubego, dzięki czemu zapobiega powstawaniu toksyn.

4) organizm pozbywa się nadmiaru śluzu, gazów, kamieni kałowych, pasożytów oraz obumarłych komórek.

Następuje dokładne odtrucie, a wlewana woda delikatnie masuje jelito od środka, pobudzając je do

samodzielnej pracy

 

5) podczas zaparć masy kałowe potrafią być aż tak twarde, że rysują ścianki jelita od wewnątrz, powodując liczne rany, których zaleczenie w środowisku, gdzie najczęściej występuje gnilna flora bakteryjna jest w zasadzie niemożliwe

 

6) fermentujący, długo zalegający stolec i przeciągające się procesy gnilne tworzą środowisko sprzyjające rozwojowi różnego typu pasożytów m.in.: owsików, glist ludzkich, lamblii i tasiemców. Jelito może więc stać się zbiornikiem groźnych toksyn, które wydostając się poza jego obręb, czynią spustoszenie w organizmie i powodują samozatrucie.

 

no i kurcze, niby pozytywy,ale boję się, czy np nie pęknie jelito :bezradny:

albo inna cholera..

macie jakieś zdanie na temat tego zabiegu?

ktoś coś słyszał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale że co, wymyślna forma lewatywy ma w czym pomóc? W problemach emocjonalnych? Czy w czym? Poprostu oczyszczanie organizmu z toksyn? To samo można zrobic przy pomocy porządnej diety........ w życiu bym sobie nie dała bez wyrażnych przyczyn medycznych wetkną węża z wodą pod ciśnieniem w tyłek...execuse me.....

 

ps. Bo wiesz już był jeden temat na forum jak to seks analny leczy nerwicę i depresje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, he he...nie no, ja pytam pod kontem oczyszczania organizmu..

bo przyznam, że obawiam się, pęknięcia ściay jelita i myślałam, że może ktoś miał już doświadczenia z ową,jak to być może trafnie nazwałaś " lewatywą"...

bez żadnych podtekstów... póki co w każdym razie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez słyszalam ze to jest niebezpieczne, chyba nawet czytalam kiedys na ten temat jakis artykul a angorze. swego czasu było to modne wśród niemców którzy przyjezdzali do polski na ten zabieg.to byl chyba artykuł o tym jak niemka dostała jakichs powikłan po tym zabiegu.

 

dla mnie to niezgodne z natura. sa inne osoby na zdrowe jelita i oczyszczanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W problemach emocjonalnych? Czy w czym? Poprostu oczyszczanie organizmu z toksyn?

 

a co za różnica? Wszystko co pomaga czuć się lepiej fizycznie wpływa tez na stan psychiczny ,nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha! :D jak pęknie to będą jaja xD

 

ja bym na Twoim miejscu sie wstrzymała. Czytałam kiedyś o takim płynie na problemy jelitowe. Zaraz poszukam i wrzucę linka. Może lepiej spróbować najpierw czegoś mniej inwazyjnego ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

http://walaszek-zdrowie.pl/?p=48

o, proszę. I jakbyś przetestowała to daj znać czy pomaga ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×