Wasz zawód

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wasz zawód

przez El Chupacabra 07 lis 2010, 17:30
Jakie macie zawody (wyuczone i wykonywane) i czy jestescie z nich zadowoleni ?

El Chupacabra --> Logistyk w transporcie kontenerowym --> zadowolony srednio (slaba kasa, ciezki rynek, duze cisnienie - dorobilem sie juz 3'ech siwych wlosow), szukam opcji zeby zajac sie handlem zagranicznym lub logistyka zaopatrzenia i produkcji

wola człowieka jest jego niebem

Re: Wasz zawód

przez Agnieszka_1988 07 lis 2010, 17:50
Skończyłam administrację, obecnie szukam pracy, ostatnia praca - asystentka zarządu - dobrze płatne, dużo stresu + nawrót nerwicy gratis.
Ostatnio edytowano 07 lis 2010, 17:53 przez Agnieszka_1988, łącznie edytowano 1 raz
Agnieszka_1988

przez Wujek_Dobra_Rada 07 lis 2010, 17:51
przedstawiciel handlowy, bleeee, albo deprecha albo wypalony zawodowo (chyba jedno i drugie)
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez El Chupacabra 07 lis 2010, 17:54
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):przedstawiciel handlowy, bleeee, albo deprecha albo wypalony zawodowo (chyba jedno i drugie)

jak branza ?

przez coma 07 lis 2010, 17:55
Nauczyciel języka angielskiego - jeszcze nie pracowałam w zawodzie.

Obecnie wcale nie pracuję.
coma

przez Shadowmere 07 lis 2010, 18:56
Ohh :D
Zawód-jęczydupa ;]

Występowalam w teatrze,opiekowalam się niemowlakami,sprzedawalam okulary,pisalam nekrologi,robilam tlumaczenia i bylam kelnerką (najgorsze).
Zawodu brak,ale co roku zaczynam nowe studia-sądzę,że skonczę je po 40 :mrgreen:
Shadowmere

przez 19_latek 07 lis 2010, 19:02
Zawod? 21 lat i wyksztalcenie podstawowe, jestem w trakcie robienia sredniego. Nie mam jakis planow co bede robil za kilka lat, czas pokaze.
19_latek

przez Korba 07 lis 2010, 19:12
zawód wyuczony - politolog (odrzuciłam propozycję prowadzenia wojewódzkiego sztabu wyborczego pewnego kandydata na prezydenta wiele lat temu - wtedy postanowiłam nie pracować w zawodzie i chwała Bogu)
zawód wykonywany - kierownik ds projektów (infrastrukturalnych) - po specjalizacji zarządzanie projektami
zajęcie dorywcze - felietonista, reporter, krytyk (to już niestety przeszłość, but who knows...)

EDIT:
skoro wracamy również wstecz to
byłam sprzedawcą przestrzeni reklamowej, w czym byłam szczytem beznadziejności, a do działu kreacji mnie nie chcieli, bo tam człowiek dociera i utrzymuje się PO TRUPACH.
gdy wyniosłam się z agencji reklamowej, znalazłam się w obecnej firmie, gdzie byłam kolejno: pracownikiem sekretariatu, sekretarką, asystentką zarządu, asystentką prezesa zarządu, asystentką ds zarządzania projektami, aż dostałam wreszcie wymarzone nieasystujące nikomu stanowisko. także nic do człowieka w życiu zawodowym samo nie przychodzi. no chyba, że ma się plecy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 07 lis 2010, 19:12
Wyuczony - technik hotelarstwa, obecnie na finiszu filologii polskiej z dziennikarstwem - pracowałam jako: kelnerka ( podobnie jak Shadow wspominam najgorzej), w fabryce przy taśmie produkcyjnej, pracownik fizyczny w magazynie, na recepcji w hotelu,jako opiekunka na obozie ( to lubiłam). w radiu, w dziale informacji. Obecnie nie pracuję - kończę studia :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez El Chupacabra 07 lis 2010, 19:16
linka,

Kobieta jako pracownik fizyczny w magazynie ? :shock:

Niezłe muły musisz mieć :P

przez linka 07 lis 2010, 19:21
El Chupacabra, do poginania z paleciakiem i rozkładania towaru na palety nie trzeba mieć mułów :mrgreen: a na wakacje by się chciało pojechać to każda robota była dobra :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agi114 07 lis 2010, 19:26
Technik ekonomista -biuro z papierami, z ogromną ilością tej makulatury i tak całe zawodowe życie.

[Dodane po edycji:]

Ale lubię to

przez paradoksy 07 lis 2010, 19:27
wyuczonego nie mam, wykonywany obecnie - doradca finansowy/klienta/specjalista
:roll:
paradoksy

przez El Chupacabra 07 lis 2010, 19:33
no ale napiszcie jeszcze czy jestescie zadowoleni z tego co robicie :)

Sortuj wg