Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez Zenonek 07 cze 2010, 08:11
Ludzie - glosujcie ! Dobijmy chociaz do 100 przed wyborami. Zobaczymy jaka mamy reprezentatwynosc (JKM tyle glosow :P)

przez VasqueS 07 cze 2010, 09:32
Ja nie mam 18 lat, więc w prawdziwych wyborach mój głos się nie liczy, w tych owszem.
Rozmawiałem z panem od PO, on mi zachwalał J.Kaczyńskiego, że on chce coś zrobić z tym państwem i inni wymyślają na niego bo on może ich oderwać od koryta.

Szczerze to nie znam się na polityce, ale to jest tego pana dziedzina, więc w forumowej ankiecie głosuję na J.Kaczyńskiego.
Wiem, że głosowanie pod wpływem innych nie jest dobre, lecz ja się nie interesują za bardzo polityką i poglądami.
VasqueS

przez linka 07 cze 2010, 10:01
VasqueS napisał(a):Rozmawiałem z panem od PO, on mi zachwalał J.Kaczyńskiego, że on chce coś zrobić z tym państwem i inni wymyślają na niego bo on może ich oderwać od koryta.
Szczerze to nie znam się na polityce, ale to jest tego pana dziedzina, więc w forumowej ankiecie głosuję na J.Kaczyńskiego.

Więc zanim kiedykolwiek na kogokolwiek oddasz głos w jakichkolwiek wyborach to może jeszcze poczytaj ....bo Kaczyński jest z PISu a nie z PO................. :roll:
A jakby podszedł do ciebie pan z Samoobrony i powiedział, że Lepper jest super a reszta be też byś na niego zagłosował?
Totalny brak własnego zdania........przed kolejnymi wyborami podszkol się troszkę....swoją drogą, nie masz WOSu w szkole albo co?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 07 cze 2010, 10:05
Nie mam Wosu, źle się zrozumieliśmy P.O- przysposobienie obronne.
Nie mam własnego zdania, bo na razie nie potrzebuję, nie za bardzo mnie interesuje polityka ani wszelkie inne sprawy...

Postanowiłem wziąć udział bo czytałem wywiad z tym panem i się mi spodobał, dokładnych celów po wyborczych, ani jego polityki nie znam.
VasqueS

przez Ridllic 07 cze 2010, 10:09
PO -to chyba Przysposobienie Obrone i ten Pan jest nauczyciele tego przedmiotu linka,
Ridllic

przez linka 07 cze 2010, 10:12
Wiecie co...no w temacie o wyborach prezydenckich odszyfrowanie terminu PO jest jednoznaczne :P - a jeśli idzie o przysposobienie obronne to ok. Co nie zmienia faktu, że słuchanie opinii kogoś kto nie popiera swoich słów żadnymi argumentami jest ciulowe.

Więcej nie wybieraj nikogo "bo ci się podoba" tylko poczytaj proszę......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zenonek 07 cze 2010, 10:14
Tylu jest uzytkownikow a tylko 58 glosow - szkoda. Myslalem, ze bedziemy mieli co najmniej 200.

Ale pewnie regularnych forumowiczow jest malo.

przez VasqueS 07 cze 2010, 10:18
linka, przed wyborami w których będę brał udział oczywiście, że posłucham teraz to jest bardziej dla zabawy.
Nie wybrałem mojego kandydata bo mi się spodobał, tylko pan o P.O podał mi istotne argumenty, że J.Kaczyński chce zmienić ten kraj, chore ustawy w nim oraz, że nie chce prywatyzacji państwowych firm typu Wodociągi oraz Służba zdrowia.
Czy to nie jest duża liczba argumentów..?
Powiedział jeszcze, że Komorowski to bufon i sługus Tuska, a jego oraz jego polityki nie lubię.
Prywatyzacja KGHM, uniemożliwienie sponsorowanie mojego ukochanego klubu przez spółkę państwową- to już mniej istotne, gdyż to dla mojego dobra nie dobra kraju.

Następnym razem będę pisał trochę jaśniej swoje pomysły ;)
Pozdrawiam
VaS

[Dodane po edycji:]

Zenonek napisał(a):Tylu jest uzytkownikow a tylko 58 glosow - szkoda. Myslalem, ze bedziemy mieli co najmniej 200.

Ale pewnie regularnych forumowiczow jest malo.

Masz rację, jest 19 tyś. używtkowników ale takich co tu regularnie siedzą i się udzielają w więcej niż kilu wątkach jest mało, szacuję że w setce by się liczba zamknęła.
VasqueS

przez Natascha 07 cze 2010, 16:12
Ja w zbliżających się wyborach raczej zagłosuję na Komora- w pełni świadoma tego, ze prawdopodobnie ma za uszami jak większość polityków.
Natascha

przez Magdaa 07 cze 2010, 16:16
Spotkałam wczoraj Olechowskiego nad morzem 8) Chłop jak dąb :lol: :pirate: Kiedyś też Leppera spotkałam i Religę 8)
Ale nie zagłosuję na niego, bo mi nie dał kwiatka :P Kiedyś Pan Arłukowicz mnie zaczepił w centrum miasta, dał mi tulipana i poprosił o głos- dziś jest już w tv pokazywany :P
Magdaa

przez Natascha 07 cze 2010, 16:23
Magda ja widziałam Leppera jak przemawiał na straganie :P Bynajmniej nie czułam się zaszczycona :mrgreen:
Natascha

przez Magdaa 07 cze 2010, 16:29
Ja Leppera spotkałam na Targach Wiejskich :lol: 8) Też jakoś nie czułam się zaszczycona, a powinnam? :lol: hehe
Arłukowicza w centrum miasta tak jak wspomniałam, Olechowski przechadzał się po Międzyzdrojach i robił zdjęcia pod jakimś hotelem z innymi panami w garniturach, natomiast Religę spotkałam na Festiwalu Wikingów. Ciekawe kiedy i gdzie natknę się na Jarka :pirate: ;)

[Dodane po edycji:]

http://www.pardon.pl/artykul/11703/to_j ... kijazystka
Magdaa

przez Natascha 07 cze 2010, 16:39
Dodam Ci Magda, ze na pewno nie zagłosuję na Jarka.

Z tym Lepperem, w tle jego wystąpienia chłopaki z Samoobrony zapodawali jakieś disco polo z głośników .:lol:
Ludzie gwizdali- cyrk na kółkach :mrgreen:
Natascha

przez VasqueS 08 cze 2010, 17:29
Po zapoznaniu się z polityką Janusz Korwina Mikke dodaję, że on jest moim kandydatem.
Obejrzałem bardzo dużo jego wypowiedzi i uważam, że on ma szansę zmienić coś w tym kraju.
Głosujmy na niego!
VasqueS

Sortuj wg