a na czym wg was polega męskość?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: a na czym wg was polega męskość?

przez Azotox 01 kwi 2009, 20:26
aj czy ma włosy czy ich nie ma to chyba indywidualna sprawa dla każdego. Ja tylko napisałam, że to nie jest męskie wg mnie i już.. heh nie wyobrażam sobie, że goliła bym nogi a mój chłopak siedziałby obok i robił dokładnie to samo :P no, ale może to ze mną jest coś nie tak ..

isj napisał(a):Dlaczego facet ma miesc włosy pod pachami? Czy tak chcesz go odciągnąć od masturbacji?

przepraszam, że zapytam ale co włosy pod pachami mają wspólnego z masturbacją..? bo chyba ciężko jarzę
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez betty_boo 01 kwi 2009, 20:52
ej, o przeciez sa skuteczene antyperspiranty, nie przesadzajcie, dla chcacego nie ma nic trudnego zeby utrzymac higiene. poza tym fajni faceci jezdza klimatyzowanymi brykami:)

ja tez nie jarze co włosy maja wspólnego z masturbacja, isj wyjasnij nam? moze to tez jakas indywidualna sprawa;)?

przez Korba 01 kwi 2009, 21:01
wracając do tematu, to niezależnie od tego, czy facet będzie wydepilowany do ostatniego włosa, czy też zarośnięty jak Robinson Crusoe i tak nie będzie męski jeśli ma dupowaty charakter...;)

cała reszta to kwestia estetyki oraz tego, co jest dla każdego seksi bądź nie...
Korba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 01 kwi 2009, 21:20
no i musi mieć klimatyzowana brykę tylko wtedy jest fajny :mrgreen:
Ridllic

przez betty_boo 01 kwi 2009, 21:55
ojej przeciez to prowokacja:)

korba cos to za zdjęcie zapodala?:)

przez isj 01 kwi 2009, 23:09
Rid, tu koleżanki same się wypowiedzą...

Co do golenia miejsc pach oraz intymnych jestem elastyczny i akceptuję wolę partnerki. Natomiast nigdy nie golę brody, krótki acz wyraźny zarost noszę regularnie od paru lat i jest on nieczuły na jakąkolwiek perswazję co do jego usunięcia.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Ridllic 01 kwi 2009, 23:16
isj, w sumie racja sie dziewczyny znają co my tu będziemy pisać :mrgreen:
Ridllic

przez isj 02 kwi 2009, 00:19
Errata: powinno być "co do golenia pach oraz miejsc intymnych". I bez żadnych żartow mi tu, że jestem na tym punkcie wyczulony, jeżeli poprawiam, bo mam zły nastrój i mogę ciężko przysrać :P

[*EDIT*]

Azotox napisał(a):ciężko jarzę
Przeczytaj więc jeszcze raz mój post, a potem post, z którego cytowałem, zajrzyj do słownika przeklawiaturzeń polskich, napawaj się fabrycznym odorem obwoluty, a będziesz jarzyć lżej.

[*EDIT*]

betty_boo napisał(a):korba cos to za zdjęcie zapodala?:)
Mimo że niejakiej Korby w ogóle nie znam i pierwsze chyba słyszę o takiej użytkowniczce, wytłumaczę, o ile pytasz o zdjęcia zdobiące (ekhm? :P ) avatar.

Na zdjęciu jest pewna rozczochrana, wyglądająca jak poszukująca margrabiówna, kobieta. W rzeczywistości jest to Gwen Stefani, silna pewna siebia/udająca silną, pewną siebie/, chcąca pokazać światu "jestem, wróciłam i traktuj mnie poważnie, bo słabość już nie wróci" Ma to związek zapewne z tym, co całkiem nieznana mi koleżanka Korba pisze o tym, iż ostatniej niedzieli czas środkowoeuropejski letni przyniósł jej nowe życie.

Na starym zdjęciu (cnmkk. - całkiem nieznanej mi koleżanki Korby) była tymczasem inna Gwen Stefani, rocznik '69. Smutna, przygaszona, otumaniona obowiązkami i szarzyzną dnia codziennego. W związku z tym, co napisałem wcześniej chodzi o to, że cnmkk. przeobraziła się z chwiejnej i depresyjnej Korby w margrabiównę.

Prowadzę też inne usługi hermeneutyczne.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Korba 02 kwi 2009, 10:40
Damn......... interesting, very interesting........... :mrgreen: Nie wiem, co bardziej - analiza moich avatarów czy też powtarzanie w każdym zdaniu (całkiem nieznana mi koleżanka Korba)..., dobre dobre, bardzo ostentacyjne, teraz widać, jak to potrafi dotknąć, gdy jestem niemiła i oschła.......

Dla funu - jeszcze raz zmieniłam avatar, ale aby zaoszczędzić cennego czasu, napiszę odrazu, co on wyraża: "możecie mi wszyscy naskakać..." :mrgreen: ;)

Poza tym to temat o facetach jest, a nie o wrednej Korbie :mrgreen:
Korba

przez linka 02 kwi 2009, 13:15
Znalazłam utwór genialnie opisujący czym jest męskość :mrgreen:
To dla ciebie ZUO ;)

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sorrow 02 kwi 2009, 17:01
Męskość.

przez LucidMan 03 kwi 2009, 20:17
Hmmm

http://www.forum.nerwica.com/post214431.html#p214431
Wystarczy zamienić słowa kobieta na mężczyzna, kobiecość na męskość, pani na pan, żona na mąż ;)

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Sorrow 03 kwi 2009, 22:38
Blah, to nic nie da, napisałem coś podobnego na początku threadu o kobiecości a i tak dalej się żarli :P .

Sortuj wg