zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez ALEKS*OLO 31 maja 2008, 18:19
wyjsc za maz i miec dzieci :]

Jak spedzisz jutrzejszy dzien ??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez adam_s 31 maja 2008, 21:57
Bede się uczyl i moze sobie wyjde gdzieś.

grahamka czy zwykła bułka ?
GG: 5988000

przez whisper 31 maja 2008, 22:43
Bułka sojowa ;)

Owoce czy słodycze?
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 01 cze 2008, 09:20
owoce

czy lubisz swoją pracę(szkołę)?
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Zagubiona=> 01 cze 2008, 09:33
Do pracy na razie nie chodzę,a szkołę jak dobrze pójdzie to zacznę w październiku wiec nie mam pojęcia ;)

Ulubione kwiaty??
Zagubiona=>

przez Sorrow 01 cze 2008, 13:09
W lesie na łące i ogrodzie.

Ulubiona potrawa?

przez julie 01 cze 2008, 18:22
żadna to wysublimowana potrawa, ale ostatnio leniwe :mrgreen:

jak żyć żeby nie zwariować???
Can as well die if cannot fly

przez mała defetystka 01 cze 2008, 20:26
z umiarem:)
wyszaleć się czasem; czasem popracować, nie przejmować się wszystkim, zachowywać zdrowy dystans, starać sie być szczęśliwym

wepchać się do kogoś w odwiedziny? :twisted:

przez archetyp 02 cze 2008, 13:48
zależy czy dobrzy znajomi czy nie ;P

Czy jest jakaś (subtelna wynikła z kontekstu odnoszącego się do związków partnerskich) różnica między słowami: "pewne rozdziały sie zamyka i otwiera" a "pewne rozdziały sie otwiera i zamyka" ?

(wiem zadaję dziwne pytania)

przez Voytek 04 cze 2008, 06:38
Hmm,widzę,że zabawa stoi w miejscu,a pomysł wydał mi się fajny,więc spróbuję coś wymyślić,żeby pchnąć ją naprzód.

"pewne rozdziały sie zamyka i otwiera"-do pewnych rzeczy można wracać z jakiegoś powodu,np.jest to rozdział,z którego z czasem można wyciągać różne wnioski,tj.pojęcie "rozdział" jest szersze w tym przypadku(zakładam,że chodzi o wielokrotne otwieranie,choć to w sumie bzdura,bo po co je w takim razie zamykać-to nie szafka,albo drzwi lodówki.Chyba,że to coś w rodzaju błędnego koła i chodzi o otwieranie raz za razem rzeczy,których nie ma sensu otwierać)

a

"pewne rozdziały sie otwiera i zamyka"-do niektórych rzeczy,jeśli nie zostały całkiem rozłożone na czynniki pierwsze i przeanalizowane (a to co się z nimi wiąże poprawione i zoptymalizowane)można powrócić w celu ostatecznego rozprawienia się z nimi (bo są np.kłopotliwe dla partnerów) i dobrze jest je zamknąć raz a dobrze,np.jakaś niemiła sytuacja,która nie została przedyskutowana,tylko zepchnięta na dalszy plan

Nie wiem,czy chodzi o coś konkretnego,czy nie,w ogóle nic nie wiem,ale musiałem odpowiedzieć,bo mi się ta zabawa podoba i poprawił mi się humor,kiedy znalazłem ten temat :D
a teraz będę się głowił nad pytaniem, mam nadzieję,że nie zapytam o coś co już było,bo nie czytałem wszystkiego :shock: ....(myśli,myśli,myśli,myyyyyyśli)

:idea:

czy jest jakaś prawda (związana z obiektywizmem metafizycznym) do poznania której dążysz i czego ona dotyczy(z czym jest związana?)?
czy
"Po pierwszym ad personam kończę dyskusję."

przez keram 04 cze 2008, 22:07
trudne pytanie, troche mnie skolowalo/ tak ze odpowiem ze nie

narty czy deska??
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez Zagubiona=> 04 cze 2008, 22:56
na żadnej z tej rzeczy nie jeździłam więc nie wiem ;)

Dlaczego tak trudno komuś bliskiemu powiedzieć "Kocham Cię"??Dlaczego wydaje się że to jakiś wstyd??
Zagubiona=>

przez Voytek 05 cze 2008, 02:38
Może z obawy przed reakcją,przed ew.odrzuceniem?Może z braku odwagi?Nie wiem,ale myślę,że głównie wiąże się to z obawą przed reakcją tej osoby.W sumie mówiąc tego typu rzeczy w pewnym sensie obnażamy się,ściągamy maskę z twarzy-może boimy się pokazać swoje prawdziwe oblicze?

Ulubiony zespół muzyczny (o ile jest,bo ja np. nie mam)?
"Po pierwszym ad personam kończę dyskusję."

przez pyzia1 05 cze 2008, 09:11
Wiele różnych i zależnie od nastroju. Staind, Coma, Radiohead,Kult i dużo innych.

Czy wierzysz w przyjaźń między kobietą i mężczyzną? I czy wierzysz w przyjaźń w ogóle ?
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

Sortuj wg