dlugie przebywanie na nerwica.com

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez marwil 26 mar 2014, 10:34
w pytę jeża... co prawda przesiaduję tylko w pracy ale czasem mnie już zemdli
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez deader 26 mar 2014, 14:00
Ja też głównie w robocie siedzę na forum, w domu raczej staram się ograniczać bo jest tyle ciekawych rzeczy do robienia :D Jedyny "pewny" moment forumowania w domu to jak idę palić szlugi - popiołka przed kompa i jazda. Idealnie zresztą to pokazuje że forum wsysa bo czasem z jednego papierosa robi się 5 lub i więcej :P Ostatnio też postanowiłem że będę ograniczał forumowanie w weekendy.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez wieslawpas 27 mar 2014, 23:51
U mnie siedzienie na tym nerwica.com stało sie juz codziennym rytualem. Kazdego dnia tutaj wchodze, i przegladam posty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 28 mar 2014, 00:02
wieslawpas, niedobrze. To już uzależnienie ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez wieslawpas 28 mar 2014, 00:06
khaleesi, aha, nie przecze. juz z tym nie walcze. nawet o tym nie myskle, nie meczy mnie to.

przez monk.2000 28 mar 2014, 00:06
Ja dużo myślę o problemach, przeżywam swoją chorobę. Na forum mogę się uzewnętrznić. Nikt zdrowy nie chciały słuchać, że kolejny dzień jestem zmęczony, czy że mam jakieś nowe natręctwo, a jakieś inne z kolei mnie opuściło. Czasem trochę za długo siedzę, z tym że traktuje to forum jako takie przyjazne miejsce dla mnie, gdzie można spędzić czas.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Ellwe 28 mar 2014, 00:08
Ja dużo myślę o problemach, przeżywam swoją chorobę. Na forum mogę się uzewnętrznić. Nikt zdrowy nie chciały słuchać, że kolejny dzień jestem zmęczony, czy że mam jakieś nowe natręctwo, a jakieś inne z kolei mnie opuściło.
:great: skad ja to znam:) ja w ogole juz nie rozmawiam na ten temat z nikim oprocz psychologa, nawet z rodzina.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez wieslawpas 28 mar 2014, 00:08
a ja zawsze wchodze miedzy 19 a 23, powod raz taki raz innny.

-- 28 mar 2014, 00:11 --

Ellwe, ja tez z nikim nie rozmawiam. ale moi znajomi wiedza ze mam nerwice, chociaz rozumieja ja jako ze ktos jest nerwowy. Smiechu warte.

przez Luki_Nerwusik 28 mar 2014, 10:59
Ostatnimi dniami dużo myślę o tym, żeby odejść z tego forum.
Spędzam tu dużo czasu, szczególnie w pracy, bo siedzę w robocie 8 godzin przy kompie i forum odpalone jest cały czas.
Nie lubię być do niczego przymuszany w życiu, a będąc przy kompie czuje taki przymus wejścia na forum i przeglądnięcia ulubionych tematów.
Do kilku osób z forum przywiązałem się, nawet polubiłem, jednak nie lubię takich wirtualnych znajomości. Świat jest pełen ciekawych ludzi i zjawisk w realu, a łapię się na tym, że zastanawiam się co tam u ludków na forum.
Zastanawiam się czy to forum daje mi cokolwiek pozytywnego, czy też szkodzę sobie przebywaniem tutaj przez ucieczkę w świat wirtualny. Do tego myśli krążące 24h na dobę w temacie nerwicy, to jak z tego gówna wyjść.
Jestem krytyczny wobec siebie, chcę żeby moje życie było perfekcyjne, bez jakichkolwiek nałogów, całkowicie podporządkowane rodzinie i męczą mnie natręctwa, że szkodzę sobie i rodzinie, będąc tutaj nawet myślami, a nie z nimi. Cóż mózg człowieka z nerwicą natręctw jest ciężki do okiełznania.
Na razie zrobiłem sobie takie ograniczenie, że jestem na forum tylko w pracy, a w domu nie włączam komputera wcale. Jednak to chyba za mało i pewnie szala przeważy w stronę całkowitego celibatu z forum i usunięcia konta. Na szczęście nie jestem tu popularny i nikt za mną nie zapłacze. Cierpieć będę tylko ja :)
Narka.
Luki_Nerwusik

przez mark123 28 mar 2014, 19:12
Zawsze, gdy włączam komputer, to pierwsze co muszę zrobić, to sprawdzić, co na forum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez *Monika* 28 mar 2014, 19:22
Ja myślę, że wchodzenie tutaj wiąże się z potrzebami, jakie ktoś ma na dany moment swojego życia.
Ale uwierzcie, że to się z czasem zmienia...
:D
Obrazek
Główny Moderator

przez JERZY62 28 mar 2014, 19:27
Jeśli bym miał co innego przyjemnego do roboty to dla mnie forum mogłoby nie istnieć. Spędzam na nim czas bo jakoś ten czas trzeba czymś wypełnić.
♪♪♪

przez mark123 28 mar 2014, 19:29
Mnie nawet jak nie ma na forum to często myślę, co tam na forum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez JERZY62 28 mar 2014, 19:32
Inna sprawa że lubię czas spędzać przed komputerem a nie mam innego co robić na komputerze to spędzam czas na forum.
♪♪♪

Sortuj wg