Nienormalna sytuacja z drugą osobą.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Ferdynand k 01 cze 2013, 17:08
Bonus napisał(a):Ja nie miałem tylko samych kontaktów z dziewczynami, przez portale. W rzeczywistości też znałem parę dziewczyn, z którymi się widziałem, rozmawiałem.
Ale nie mogłem tego nazwać "związkami". To były znajomości koleżeńskie i tylko na takiej zasadzie. Po co miałem się wpychać "na siłę" do związków, gdzie były przeszkody i problemy, pewne. Ale chciałem mieć normalny związek, tylko nie udawało mi się to.
Przecież nie tylko ja w takiej sytuacji jestem, ale setki tysięcy innych ludzi również.

to masz ten problem co w temacie czy nie
ale o co chodzi :bezradny: :blabla: :why:
Naczelny Użyszkodnik

przez Arhol 01 cze 2013, 17:15
Tak mogę opisać sens tego tematu.
Obrazek
Ostatnio edytowano 01 cze 2013, 17:30 przez Arhol, łącznie edytowano 1 raz
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Ferdynand k 01 cze 2013, 17:28
o co chodzi? :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 01 cze 2013, 17:32
Obrazek :D
Saraid

przez Bonus 01 cze 2013, 17:35
Nie chodzi o to, że te wszystkie dziewczyny były jakieś fatalne, bo nie było tak. Były inne przeszkody sytuacyjne, gdzie te znajomości się kończyły.
Mi niektóre dziewczyny mówiły, że ja zasługuje na porządną dziewczynę, bo to po mnie widać. A że mam swoje problemy osobiste, psychologiczne, że nie mam łatwej sytuacji, to co innego. Z tym się nie mogę uporać i to mam na głowie. A znalezienie dobrej i porządnej dziewczyny, jest na dalszym miejscu.
O ile taką znajdę...Ale dla mnie samo koleżeństwo i rozmowa to już dużo. Nie trzeba spać na pieniądzach, mieć luksusowego życia po to, by mieć dobrą koleżankę.
Chociaż w tych czasach, przeważnie na to zwraca się uwagę, bo z marną kasą, to życie jest na niskim poziomie i w biedzie. A i sporo jest teraz dziewczyn, które wymagania mają duże od facetów i faceci z marną sytuacją życiową, mają niewielkie szansę na zainteresowanie sobą takich dziewczyn.
Teraz są takie dziewczyny, które wysoko się cenią i byle czym się nie zadowolą. Nic na to nie poradzimy. Czasy nie są teraz dobre.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez carlosbueno 01 cze 2013, 17:38
Były inne przeszkody sytuacyjne,
jesteś chyba największym pechowcem na forum, a może i we wszechświecie. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Ferdynand k 01 cze 2013, 17:42
Bonus to idź takiej porządnej poszukaj ok?
skoro w takim związku nie byłeś po co temat?
Naczelny Użyszkodnik

przez Bonus 01 cze 2013, 17:42
Może nie największym pechowcem, ale rzeczywiście, szczęścia w tych sprawach nie miałem. Sam tego nie mogę pojąć, ale tak jest.
Tylko smutne jest to, że to nie jest człowieka wina, a po prostu nieodpowiedniej sytuacji i losu. Z tym jest przecież różnie...

przez Ferdynand k 01 cze 2013, 17:44
Bonus czemu ci lekarz nie przepisze czegoś aktywizującego znalazłbyś połówkę swoją i było by ok? :hide: :why:
Naczelny Użyszkodnik

przez Saraid 01 cze 2013, 17:48
Bonus napisał(a):. A że mam swoje problemy osobiste, psychologiczne, że nie mam łatwej sytuacji, to co innego. Z tym się nie mogę uporać i to mam na głowie.
. Czasy nie są teraz dobre.

Skoro SAM przyznajesz że masz swoje problemy natury psychologicznej z którymi się nie możesz uporać to dlaczego zamiast zakładać wątek nie zrobisz czegoś z tym?nie idziesz na terapie?pisałam Ci już to tyle razy ,że aż się brzydnie powtarzać.Ty wciąz w kólko to samo i nic nie robisz.Czego oczekujesz cudu?
Saraid

przez Arhol 01 cze 2013, 17:49
carlosbueno napisał(a):

We wszystkich innych wszechświatach równoległych większego pechowca ze świecą szukać :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Ferdynand k 01 cze 2013, 17:53
Kestrel napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

We wszystkich innych wszechświatach równoległych większego pechowca ze świecą szukać :lol:

wszystkie alter ego z tych równoległych nie żyją
i pech skumulował się na tej jednej osobie :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Bonus 01 cze 2013, 18:04
Bo chodzi o problemy życiowe, uczuciowe, a na to, żaden psycholog nic poradzić nie może. Psycholog nie odmieni mojej sytuacji na lepszą, bo niby z jakiej racji?
Może mi tylko coś doradzić, podpowiedzieć, ale to i tak nie wystarczy. Ja już rozmawiałem z psychologiem i nic to nie zmieniło.
Poza tym, psycholog to obcy człowiek, co on może? A w moim przypadku terapia nie jest potrzebna, bo ja nie mam takiego stanu psychicznego, który wymagałby takiej terapii. Chęć do życia mam, marzenia mam, zainteresowania mam, pasję też mam.
Tylko nie mam ciekawej sytuacji materialnej, życiowej, ale na to, to nikt mi nic nie poradzi. Tak to wygląda.

przez Saraid 01 cze 2013, 18:09
Bonus napisał(a):Bo chodzi o problemy życiowe, uczuciowe, a na to, żaden psycholog nic poradzić nie może. Psycholog nie odmieni mojej sytuacji na lepszą, bo niby z jakiej racji?
Może mi tylko coś doradzić, podpowiedzieć, ale to i tak nie wystarczy. Ja już rozmawiałem z psychologiem i nic to nie zmieniło.
Poza tym, psycholog to obcy człowiek, co on może? A w moim przypadku terapia nie jest potrzebna, bo ja nie mam takiego stanu psychicznego, który wymagałby takiej terapii. Chęć do życia mam, marzenia mam, zainteresowania mam, pasję też mam.
Tylko nie mam ciekawej sytuacji materialnej, życiowej, ale na to, to nikt mi nic nie poradzi. Tak to wygląda.

Tym akcentem można zakonczyć temat watku który było wiadomo od początku prowadzi donikąd.
Masz pecha i tyle .Cóż na własne życzenie .
Saraid

Sortuj wg