nie atrakcyjna na zwiazek

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Saanna 13 paź 2012, 22:40
co ciekawe, był czas, ze kochałam siebie i wtedy czułam sie atrakcyjna, sama dla siebie a przez to dla innych. :(. nie mam siły, po prostu wymiękam. i tyle.

przez Saraid 13 paź 2012, 23:49
Saanna napisał(a):co ciekawe, był czas, ze kochałam siebie i wtedy czułam sie atrakcyjna, sama dla siebie a przez to dla innych. :(. nie mam siły, po prostu wymiękam. i tyle.

Popracuj nad tym by znowu wrócić do tego stanu atrakcyjności dla siebie samej.
Saraid

przez Saanna 13 paź 2012, 23:54
a to była zajebiste uczucie. nawet w łachmanach czułam sie "sexy" ;)Czułam sie kobieta i nagle, kilku mezczyzn wokół mnie skakało. No i łatwiej mi sie z ludzmi zylo, w koncu poczułam swobode, czułam, ze z kazdym da sie jakos dogadac. nie bałam sie mowic o uczuciach. no czad ... i to bylo takie głębokie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 13 paź 2012, 23:57
Saanna napisał(a):a to była zajebiste uczucie. nawet w łachmanach czułam sie "sexy" ;)Czułam sie kobieta i nagle, kilku mezczyzn wokół mnie skakało. No i łatwiej mi sie z ludzmi zylo, w koncu poczułam swobode, czułam, ze z kazdym da sie jakos dogadac. nie bałam sie mowic o uczuciach. no czad ... i to bylo takie głębokie.

:D cudownie więc wiesz jak bardzo warto by popracować nad tym by znowu się tak poczuć,przeciez
zasługujesz na to.
Saraid

Sortuj wg