Problem z partnerem - boje się że wyjedzie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z partnerem - boje się że wyjedzie

przez kahn00 21 cze 2010, 00:01
Witam,

Mam dziwny problem. Mam 19l, jestem homoseksualistą.
Mój partner złożył papiery do lini lotniczych (Lufthansa i Emirates). Studiuje germanistykę, zna świetnie angielski, praca tam to jego marzenie.
A ja sam ze sobą już nie mogę sobie poradzić, ciągle o tym myślę, płaczę, nie wiem co będzie dalej. Boje się tego wszystkiego, mam dziwne myśli.
Boje się, że dostanie tą pracę, wyjedzie i mnie zostawi...

Proszę o pomoc...Bo na prawdę nie wiem co robić.
kahn00

Re: Problem z partnerem - boje się że wyjedzie

przez ewaryst7 21 cze 2010, 06:35
Witaj.Martwisz się , i placzesz , a przecież NIE WIESZ jak będzie.Pomyśl , czy to ma sens? Martwić się na zapas? Są rzecy na ktore nie mamy wplywu.Niestety.Oddaj to losowi , ciesz się dniem dzisiejszym i nie zamartwiaj się..Pozdrawiam Cię:)

przez linka 21 cze 2010, 07:48
Ile jesteście razem?
Jeśli masz takie obawy, a wyjazd twojego chłopaka jest dość realny, to pierwsze co - porozmawiaj z nim o tym, powiedz, że się boisz, że źle się z tym czujesz itd.
Poza tym, jeszcze istnieje instytucja związku na odległość......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 21 cze 2010, 09:17
Jeśli partnerowi zależy to kwestia odległości nie będzie problemem. Sama miałam kilku chłopaków z odległych miast i jakoś "dawaliśmy radę".

W związku ważne jest zaufanie, szczerość, szacunek. Porozmawiaj z partnerem, że obawiasz się tego, że może Cię zostawić. On zapewne też ma obawy.

Głowa do góry, jak ma "coś" z tego być to będzie i przetrwacie najgorsze sytuacje, których oczywiście nie życzę. Powodzenia :great:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg