Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kahn00

Problem z partnerem - boje się że wyjedzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam,

Mam dziwny problem. Mam 19l, jestem homoseksualistą.

Mój partner złożył papiery do lini lotniczych (Lufthansa i Emirates). Studiuje germanistykę, zna świetnie angielski, praca tam to jego marzenie.

A ja sam ze sobą już nie mogę sobie poradzić, ciągle o tym myślę, płaczę, nie wiem co będzie dalej. Boje się tego wszystkiego, mam dziwne myśli.

Boje się, że dostanie tą pracę, wyjedzie i mnie zostawi...

Proszę o pomoc...Bo na prawdę nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.Martwisz się , i placzesz , a przecież NIE WIESZ jak będzie.Pomyśl , czy to ma sens? Martwić się na zapas? Są rzecy na ktore nie mamy wplywu.Niestety.Oddaj to losowi , ciesz się dniem dzisiejszym i nie zamartwiaj się..Pozdrawiam Cię:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile jesteście razem?

Jeśli masz takie obawy, a wyjazd twojego chłopaka jest dość realny, to pierwsze co - porozmawiaj z nim o tym, powiedz, że się boisz, że źle się z tym czujesz itd.

Poza tym, jeszcze istnieje instytucja związku na odległość......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli partnerowi zależy to kwestia odległości nie będzie problemem. Sama miałam kilku chłopaków z odległych miast i jakoś "dawaliśmy radę".

W związku ważne jest zaufanie, szczerość, szacunek. Porozmawiaj z partnerem, że obawiasz się tego, że może Cię zostawić. On zapewne też ma obawy.

Głowa do góry, jak ma "coś" z tego być to będzie i przetrwacie najgorsze sytuacje, których oczywiście nie życzę. Powodzenia :great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi