świat toczy sie dalej:)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

świat toczy sie dalej:)

przez monika03 28 sty 2010, 11:05
tak sobie pomyślałam ze wszystko co mnie spotkałó tyczy tylko mnie cały swiat idzie do przodu:( a ja stoje w miejscu:(
monika03

Re: świat toczy sie dalej:)

przez Paranoja 28 sty 2010, 12:36
wyobraź sobie, że miałam okres w życiu kiedy zaczęłam się cofać... :shock: :?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez miki74 28 sty 2010, 13:19
monika03 napisał(a):tak sobie pomyślałam ze wszystko co mnie spotkałó tyczy tylko mnie cały swiat idzie do przodu:( a ja stoje w miejscu:(

Zła myśl. Nie cały świat idzie do przodu. Jest sporo osób, które podobnie jak Ty stoją w miejscu. Więc nie cały świat idzie do przodu. Głowa do góry! (majtki w dół ;) )
miki74

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iryss 28 sty 2010, 14:10
Moniko kochana czasem dobrze jest postać w miejscu mozna sobie wiele przemysleć i nabarć sił do dalszej drogi...Uwierz żę takie stanie w miejscu jest czasem lepsze niż cofanie się. Wiem że może teraz trudno spojrzeć na to jak na jakąś zalete..Raz jest zle, raz dobrze ale wiesz czemu jest zle? Po to abyśmy doceniali piękno które płynie z tych szczęśliwych chwil i podejmowali ryzyko w walce o te chwile...Walcz o szczęście dziewczynko!! Nie wierze że nie ma w tobie ani odrobiny siły..Musi być coś co Ci pomoże, jakiś punkt którego będziesz mogła się złapać w wyjściu z problemów...Szukaj tego!!!! Będzie dobrze jestem tego pewna! Musi być!
Ściskam Cię mocno i uśmiechnij się.

[Dodane po edycji:]

Nie dziękuj tylko działaj! Bedzie lepiej:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez mp1 02 lut 2010, 03:41
monika03 napisał(a):tak sobie pomyślałam ze wszystko co mnie spotkałó tyczy tylko mnie cały swiat idzie do przodu:( a ja stoje w miejscu:(

wiesz, jak dla mnie świat się cofa, a nie idzie do przodu, ale być może przekonała Cie większość o ty, że "oni" idą do przodu...
mp1

przez Niewidzialna 05 lut 2010, 14:28
Ja stoję w miejscu już prawie od czterech lat. Ciągle wspominam parę szczęśliwych chwil w przekonaniu, że to już nigdy nie wróci. Świat więc toczy się dalej, ludzie się zmieniają, i tylko ja stale jestem taka sama. A może nawet jeszcze bardziej beznadziejna niż kiedyś? :(

Sortuj wg