czy powinnam się niepokoić

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez frredii 04 mar 2013, 21:30
Nie wiem czy powinnam się niepokoić czy nie. Na necie coraz więcej widzę zdjęć dziewczyn u których ładnie widać kości biodrowe, obojczyki, mają przerwę między udami. Moja koleżanka niestety jest znajomość internetowa z powodu dużej odległości, która nas dzieli. Zaczęła się strasznie fascynować takimi dziewczynami. Z natury jest szczupłą osobą. Wypytywałam się jej czy uważa, że jest grupa itd. mówiła, że nie. Jednak widzę jakie zdjęcia dodaje jest coraz chudsza i chudsza.Wygląda fatalnie jednak ona wszystkiemu zaprzecza. Nie wiem co robić jak do niej dotrzeć?
ślub
zaxszamy

przez Anna Maria 04 mar 2013, 21:35
frredii, czy koleżanka jest pełnoletnia?
Anna Maria

przez vifi 04 mar 2013, 23:45
Jeśli rzeczywiście wygląda źle to jest to powód do niepokoju. Jeśli to jest bliska koleżanka to bym zaczął od zwykłej rozmowy, typu niepokoi mnie to że stajesz się chorobliwie chuda a ja nic nie mogę z tym zrobić. Jeśli rozmowy nic nie będą dawać to skontakrowałbym się z jej rodzicami. Nie wiem jak bardzo jest źle i czy ktoś jej mówił że jej odchudzanie staje się chore. Ktoś powinien.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg