Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Druid 23 gru 2015, 22:12
Reynevan napisał(a):temat znowu się zapętla, więc może pogadajmy o swoim życiu seksualnym Obrazek
może lepiej o pozagrobowym?
Druid

Brzydota

przez Reynevan 23 gru 2015, 22:23
zaiste uciechy cielesne wydają mi się znacznie ciekawsze niż katowanie swojego mózgu rozważaniami stricte duchowymi
Reynevan

Brzydota

przez cyklopka 23 gru 2015, 22:35
Reynevan napisał(a):temat znowu się zapętla, więc może pogadajmy o swoim życiu seksualnym Obrazek

Nie posiadam :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez AnissemSirch 23 gru 2015, 22:41
A u mnie ostatnio chujowo.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Brzydota

przez Kontrast 24 gru 2015, 03:37
jeden
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Brzydota

przez wiejskifilozof 24 gru 2015, 10:40
To jest mój,główny cel w życiu.I chyba mój najważniejszy problem.Że nadal jestem prawiczkiem.

Brzydota

przez jetodik 24 gru 2015, 17:49
Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:
za starych dobrych czasów taka profanacja była nie do pomyślenia... a w churze jakie laseczki śpiewają :shock: jest też kilka co urodą nie grzeszy, ale je kamera rzadko pokazuje - nawet w Wigilię nie ma litości dla brzydkich, co to jest za świat...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 24 gru 2015, 22:29
jetodik napisał(a):Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:
za starych dobrych czasów taka profanacja była nie do pomyślenia... a w churze jakie laseczki śpiewają :shock: jest też kilka co urodą nie grzeszy, ale je kamera rzadko pokazuje - nawet w Wigilię nie ma litości dla brzydkich, co to jest za świat...

Nigdy nie ma litości dla brzydkich :(. Przy tym jest wieczne zaprzeczanie jak to niby uroda się nie liczy. A wygląd tak naprawdę jest potęgą i ten to wie, kto go nie ma. Kto nie dostaje szansy tylko dlatego, że się nie podoba fizycznie I musi słuchać bajeczek jak to osobowość się liczy. Spierać się z ludźmi, że nawet tej osobowości nie może pokazać, gdyż z góry jest olany w kwestiach randki, a czasami nawet pracy.
Zresztą na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008r. Wyszła po jakimś czasie na jaw pewna sprawa. Okazało się, że bardzo ładna dziewczynka, która śpiewała na otwarciu w rzeczywistości udawała, gdyż podkładała za nią głos inna dziewczynka niestety brzydka. Nawet talent jej nie pomógł zaistnieć tak ważna jest uroda. Przykre, że już w tak młodym wieku musiała się o tym przekonać.

Brzydota

przez Sigrun 24 gru 2015, 22:33
jetodik napisał(a):Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:

Odstaw leki albo zacznij je brac....
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez elo 24 gru 2015, 22:43
jetodik napisał(a):Włączcie polsat

sry nie mam tv
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Brzydota

przez Flipthescript 24 gru 2015, 23:05
owsik napisał(a):

Nigdy nie ma litości dla brzydkich :(. Przy tym jest wieczne zaprzeczanie jak to niby uroda się nie liczy. A wygląd tak naprawdę jest potęgą i ten to wie, kto go nie ma. Kto nie dostaje szansy tylko dlatego, że się nie podoba fizycznie I musi słuchać bajeczek jak to osobowość się liczy. Spierać się z ludźmi, że nawet tej osobowości nie może pokazać, gdyż z góry jest olany w kwestiach randki, a czasami nawet pracy.
Zresztą na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008r. Wyszła po jakimś czasie na jaw pewna sprawa. Okazało się, że bardzo ładna dziewczynka, która śpiewała na otwarciu w rzeczywistości udawała, gdyż podkładała za nią głos inna dziewczynka niestety brzydka. Nawet talent jej nie pomógł zaistnieć tak ważna jest uroda. Przykre, że już w tak młodym wieku musiała się o tym przekonać.

Ty żyjesz! A razem z Tobą mój ulubiony temat!
Już kilka osób napisało Ci, że Twoim problemem jest nie brak urody, a brak jaj, a Ty w kółko pieprzysz jedno i to samo.
Już samo to, że czepiłeś się tej "litości" wiele o Tobie mówi. Wychodząc z założenia, że jesteś ofiarą proszącą o litość tylko wszystko pogarszasz. Ludzie to widzą, nie mają do Ciebie szacunku widząc, że jesteś słaby i zamiast się litować, dodatkowo to wykorzystają.
Chciałbyś pokazać charakter, a on jest jeszcze gorszy niż Twoja(jaka by nie była) twarz. Jęczysz jak stara baba, że jak ktoś coś osiągnął, to miał plecy, że wygląd to potęga itd., kiedy wygląd to tylko jeden z czynników. Z tym, że trudniej jest zaakceptować to, że jest się nieudacznikiem, niż zwalać winę na krzywą mordę.

Brzydota

przez owsik 24 gru 2015, 23:40
Flipthescript napisał(a):
owsik napisał(a):

Ty żyjesz! A razem z Tobą mój ulubiony temat!
Już kilka osób napisało Ci, że Twoim problemem jest nie brak urody, a brak jaj, a Ty w kółko pieprzysz jedno i to samo.
Już samo to, że czepiłeś się tej "litości" wiele o Tobie mówi. Wychodząc z założenia, że jesteś ofiarą proszącą o litość tylko wszystko pogarszasz. Ludzie to widzą, nie mają do Ciebie szacunku widząc, że jesteś słaby i zamiast się litować, dodatkowo to wykorzystają.
Chciałbyś pokazać charakter, a on jest jeszcze gorszy niż Twoja(jaka by nie była) twarz. Jęczysz jak stara baba, że jak ktoś coś osiągnął, to miał plecy, że wygląd to potęga itd., kiedy wygląd to tylko jeden z czynników. Z tym, że trudniej jest zaakceptować to, że jest się nieudacznikiem, niż zwalać winę na krzywą mordę.

Sam jestes nieudacznikiem. Nie będę klną na Ciebie, bo mam trochę kultury i rozumu w przeciwieństwie do Ciebie . Wygląd to pierwsze wrażenie. Jeżeli jesteś nie w typie przez brak urody to nie dostajesz szansy na pokazanie osobowości. Kobieta Ciebie nie chce tak ciężko to pojąc? Tobie za pewne i wielu innym na tym forum tak , bo do tego trzeba użyć odrobiny mózgu, a nie kierować się stereotypami. Dużo osób tak mówi, ze nie o wygląd chodzi w moim przypadku, bo nie lubi się przyznać do błędu. Pewnie tak samo i ty tego nie potrafisz i nie ważne, że przedstawia się rzeczowe informacje z własnego życia, które ewidentnie wskazują na problem z urodą, Skoro zakładacie z góry paradygmat, że nie można odpadać przez brak urody. To zawsze będziecie zaprzeczać w tej kwestii. Tylko taka prawda jest, że skoro z tak rzeczowo podanych argumentów nie umiecie wyciągnąć prawidłowych wniosków przy tym uciekacie się do inwektyw. To tak naprawdę świadczy o was, a nie o mnie, że jesteście Ofiarami losu i macie ograniczony sposób myślenia, Mój charakter jest w porządku, bo potrafię bronić swojego zdania. Nawet jeżeli większość się na mnie rzuca jak psy gończe, byle by krakać jedną i nie prawdziwą śpiewkę o tym, że wygląd się nie liczy. Moja osobowość mimo pewnych problemów jest zapewne bogatsza niż Twoja razy dziesięć, bo w przeciwieństwie do wielu z was interesowałem się zagadnieniem wyglądu od strony naukowej i wiem jak bardzo uroda się liczy.
Ostatnio edytowano 24 gru 2015, 23:50 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez Sigrun 24 gru 2015, 23:46
owsik napisał(a):że jesteście Ofiarami losu

Yhm...kto jest to jest

owsik napisał(a): Nie będę klną na Ciebie, bo mam trochę kultury i rozumu

Wlasnie to pokazales wctym poscie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez WolfMan 24 gru 2015, 23:48
Odpuśćcie przynajmniej w Wigilię

Sortuj wg