Co się ze mną dzieje

Inne zaburzenia.

Co się ze mną dzieje

przez emilek10 05 gru 2015, 18:22
Serduszko nie myśl sobie w przyszłości że zrobiłaś cos złego jak sie nie odezwiesz . Mnie też kiedyś czasami dręczyły takie myśli , aż sie trząsłem . Moje wiadomości na priv chyba Ci uciekną :( Jest dopiero 5ty ale ja już Ci mówie Wesołych Świąt!!! Nie pij dużo na sylwestra :) Buzi
emilek10

Co się ze mną dzieje

przez lucy1979 05 gru 2015, 18:58
mamjuzdosc92 napisał(a):Dziękuję za wiadomości, przepraszam, że musieliście czekać tyle na odpowiedz ;)

Mam 25 lat, studiuję.
Może faktycznie macie rację, może moje życie nie jest takie złe, ale mam wrażenie czasem jakbym była niedostosowana do życia. Poza tym chciałabym chyba żeby wszyscy mnie lubili, żebym była odbierana jako idealna, bez wad. Chyba po prostu powinnam polubić siebie, a zamiast być sobą, skupiam się na tym jak odbierają mnie inni. Jestem często roztrzepana, jakaś rozkojarzona, ale może to dlatego że zamiast skupić się na istotnych sprawach błądzę gdzieś myślami, analizuję.

Hej, kochana, nikt nie jest lubiany przez wszystkich, nie ma takiej możliwości, nie dogodzisz wszystkim. Zresztą po co Ci to, sympatia ludzi jest taka ulotna. Postaraj aby polubilo i cenilo Cie kilka osob, ale takich na których Ci zależy.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Co się ze mną dzieje

przez bidulek14 02 maja 2016, 13:43
Kotku jeżeli kiedykolwiek wejdziesz tu na naszą strone to wiedz że ja cały czas czekam i będe czekał na Ciebie. Mam tu konto specjalnie dla Ciebie. Może kiedyś sie odezwiesz a może kto wie....staniesz w moich drzwiach Aniołku.... Kocham Cie Ślicznusia Malusia..... ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co się ze mną dzieje

przez Druid 25 cze 2016, 16:00
emilek10 napisał(a):Mimo wszystko masz 609088974 może za mięsiąc czy za rok czy nawet pare lat sie odezwiesz :cry: bede czekał
bidulek14, powyżej to Twój numer tel?
Druid

Co się ze mną dzieje

przez bidulek14 25 cze 2016, 19:59
Druid napisał(a):
emilek10 napisał(a):Mimo wszystko masz 609088974 może za mięsiąc czy za rok czy nawet pare lat sie odezwiesz :cry: bede czekał

To był mój nr ..... 72489001 ten jest aktualny. Dobrze że o to pytasz , moje szczęście ma teraz mój nr ........

Co się ze mną dzieje

przez bidulek14 25 cze 2016, 20:02
bidulek14 napisał(a):
Druid napisał(a):

To był mój nr ..... 72489001 ten jest aktualny. Dobrze że o to pytasz , moje szczęście ma teraz mój nr ........

heh 724325890 źle spojrzałem na karte ;)

Co się ze mną dzieje

przez Neurotica_Lostica 28 cze 2016, 13:46
mamjuzdosc92, powiem Ci tak - nie ma czegoś takiego jak "normalność", "dziwność", PO PROSTU CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA, a jeśli tak uważasz, to znaczy, że dałaś się wkręcić w jedno z najpopularniejszych kłamstw współczesnego społeczeństwa. Wszyscy ludzie nie mogą być normalni w jakimkolwiek ujęciu norm, bo to znaczy, że gdyby każdy był normalny, to wszyscy byliby TACY SAMI - a jakby byliby tacy sami, to równie dobrze można to ująć, że całe społeczeństwo składałoby się z takich samych klonów, bo jakiekolwiek najmniejsze odchylenie od normy byłoby już "nienormalnością" i "dziwnością".

Piszesz tak, jakbyś miała niską samoocenę... Dlaczego? Dlaczego tak bardzo pragniesz dopasować się do innych? Na pewno jest tutaj głębsza przyczyna, a zamiatanie problemu pod dywan, uważając, "że Ci przejdzie", albo "bo za bardzo starasz się analizować" niczego nie zmieni, bo złe myśli o Tobie samej będą wracać prędzej czy później jak bumerang.

Przestań się porównywać do innych oraz wciąż podkreślać swoje cechy, które niekoniecznie są negatywne. Spójrz na siebie jako swój najlepszy przyjaciel, a nie jak ktoś, kto chce Ci w każdej chwili dokopać. ZAAKCEPTUJ SIEBIE taką jaką jesteś, pielęgnuj swoje mocne strony i rozwijaj swoje zainteresowania. Znajdź swojego konika, w którym będziesz mogła błyszczeć. Skup się na sobie, na swoim wnętrzu, a nie na świecie zewnętrznym.
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Co się ze mną dzieje

przez bidulek14 28 cze 2016, 14:06
Neurotica_Lostica napisał(a):mamjuzdosc92, powiem Ci tak - nie ma czegoś takiego jak "normalność", "dziwność", PO PROSTU CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA, a jeśli tak uważasz, to znaczy, że dałaś się wkręcić w jedno z najpopularniejszych kłamstw współczesnego społeczeństwa. Wszyscy ludzie nie mogą być normalni w jakimkolwiek ujęciu norm, bo to znaczy, że gdyby każdy był normalny, to wszyscy byliby TACY SAMI - a jakby byliby tacy sami, to równie dobrze można to ująć, że całe społeczeństwo składałoby się z takich samych klonów, bo jakiekolwiek najmniejsze odchylenie od normy byłoby już "nienormalnością" i "dziwnością".

Piszesz tak, jakbyś miała niską samoocenę... Dlaczego? Dlaczego tak bardzo pragniesz dopasować się do innych? Na pewno jest tutaj głębsza przyczyna, a zamiatanie problemu pod dywan, uważając, "że Ci przejdzie", albo "bo za bardzo starasz się analizować" niczego nie zmieni, bo złe myśli o Tobie samej będą wracać prędzej czy później jak bumerang.

Przestań się porównywać do innych oraz wciąż podkreślać swoje cechy, które niekoniecznie są negatywne. Spójrz na siebie jako swój najlepszy przyjaciel, a nie jak ktoś, kto chce Ci w każdej chwili dokopać. ZAAKCEPTUJ SIEBIE taką jaką jesteś, pielęgnuj swoje mocne strony i rozwijaj swoje zainteresowania. Znajdź swojego konika, w którym będziesz mogła błyszczeć. Skup się na sobie, na swoim wnętrzu, a nie na świecie zewnętrznym.

Ma taką samoocenę ponieważ spotkało ją mnóstwo przykrości , coś o tym wiem. Prawda jest taka że jest idealna , bez wad.....Bardzo fajnie napisałaś żeby skupila sie na swoim wnętrzu....... żeby tylko jeszcze skoncentrowała sie na mnie :cry: ......... ;)

Co się ze mną dzieje

przez Reynevan 28 cze 2016, 15:41
bidulku, przykro mi (albo i nie), ale ona ma Cię gdzieś.
Reynevan

Co się ze mną dzieje

przez bidulek14 28 cze 2016, 16:26
Było błędem napisanie postu o swoim problemie. Potraficie tylko podcinać człowiekowi skrzydła. Choćbym miał przegrać będe czekał.....to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia .........

Co się ze mną dzieje

przez Reynevan 28 cze 2016, 18:18
bidulek14 napisał(a):to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia .........

Oby
Reynevan

Sortuj wg